Alte știri din fotbal
Dinamoviștii și-au ales adversara pentru baraj: „Cea mai bună”
0
Campionul cu Universitatea Craiova se va transfera în Italia » Am aflat echipa care îl vrea insistent
0
Fostul jucător de la Rapid dă cu pietre în toate direcțiile: „România, o țară groaznică, sunt toți țigani, șmecheri”
0
Are 40 de meciuri în echipa națională și surprinde: „Nu-l cunosc pe Marius Baciu! Dinamo poate să câștige barajul cu FCSB”
0
Știri din fotbal internațional
Vor să promoveze direct în Premier League, după decizia fără precedent a Ligii Engleze
0
Bernardo Silva atrage interes din Spania: un nou gigant a intrat în cursa pentru semnătura sa
0
Răzvan Lucescu, favorit pe lista echipei unde Mircea Lucescu a scris istorie
0
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
8
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
ca si doroftei, bute, a demonstrat toata viata lui ca este un trisor care nu face altceva decat sa pacaleasca boxul,participand la un nivel mult inferior categoriei sale de greutate, lucru demonstrat prin faptul ca a picat testul cantarului.pentru jurnalistii care il lauda, le propun sa faca o partida de box cu un copil de gradinita.
Meciurile cu altcineva decat umflatii lesinati de foame de prin porturi care boxeaza pentru o ciorba si 1000 de dolari canadieni, se numesc ACCIDENTE in dex-ul lui Bute. Froch nu e accident sarmanule Bute! Retine ca si Kessler te batea la fel. Diferea doar repriza cand te punea jos definitiv. Aia se bat acolo nu asteapta un meci intreg sa dea o stanga. Priviti bursele: e normal frate ca unul ca Bute sau chiar Pascal sa ia 2 mil de dolari in cateva minute? Mai are Bute in cap vreo revansa, vreun tricolor sau ceva de demonstrat cand e praf, are 33 de ani, o mana dupa operatie si un moral la pamant dupa ce a vazut cu ochii lui ce inseamna box adevarat la altii?
A fost un accident ...daca nu erai umflat de presa ...nu boxai cu el ...fereste te de accidente din acestea ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.