Alte știri din fotbal
Atenție, Rapid! Șeful spaimei granzilor din Superligă îi pune în gardă pe giuleșteni: „A venit momentul să-i batem”
0
Naționala României a jucat cu Groenlanda la futsal » Adversarii i-au lăsat mască pe „tricolori”: „Erau foarte răi, tocmai asta ne-a încurcat”
0
U Cluj - Unirea Slobozia, în etapa 23 din Superliga. Gheorghiță a deschis scorul
1
Olimpiu Moruțan e deja printre preferații fanilor Rapidului » Zeci de suporteri au venit să facă poze și să ia autografe
0
Știri din fotbal internațional
Xhaka, conflict cu un fan și meciul întrerupt! „Ciocănarilor” le-au fost suficiente 45 de minute pentru a tranșa partida
0
Manchester City - Wolverhampton » Al doilea gol a venit în prelungiri
0
A murit un fost mare jucător al lui Inter Milano și AC Milan
0
Revenire în Premier League? » Arsenal îl dorește pe Julian Alvarez
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Clar, ***, vrei revanse ? Pai ai cam multe, Froch, Pascal, DeGale, Badou. Chiar nu iti ajunge bataia luata? Dupa ce ca ai capul varza ti-a mai inversat si asta rinichii, ti-a dat in burta tot meciul . Prostu' draku, erai suparat la decizie. Cand te-ai intors in colt la sfarshit stiai clar ca te-a batut ca pe fasole. A fost facatura egalul asta sa nu se duca Badou in Anglia ptr DeGale, asa se face licitatie unde se face unificatea. Asa ca esti topit, incleiat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Semimijlocie? Poate supermijlocie :))))
Hmm. Cand citesc asa ceva, am impresia ca Bute ori e deja sonat de pumni, de box, ori ca ne crede fraieri pe toti. Ce revansa sa mai ai ma pierzatorule, losere? Cu cine? Tu ai pierdut cu amandoi si cu DeGale si cu Badou Jack. Cine crezi ca te mai baga in seama etern loser? Gata, s-a terminat. Ca nici nu aveai ce sa cauti in meciurile astea doua se stie. Bute, lasa-te si du-te acasa sa iti ari ogorul, pina nu se termina urat si ajungi iar la spital ca dupa Froch, deja pumnii se acumuleaza. De acum la varsta ta nu mai poti fi decat carne de tun pentru cei tineri in urcare, atat.
Toti specialistii spun ca apierdut clar m3ciul, doar ca arbitri au vrut sa-l scoata egal cu adversarul! Atunci la ce mai spera si in ce calitate mai vrea un m3ci la anu?
Cred ca asta a fost ultimul lui meci, ultima șansa de a-și recupera titlul de campion. Varsta isi spune cuvântul, aseară daca era in forma de acum 4-5 ani cred ca putea câștiga, nu o fi fost Bute un mare boxer la vremea lui, insa in mod cert nici DeGale si Badou nu sunt!
du-te bre *** si tine cu echipa pesedisto-ferifista servita la Craiova de centurista sefa...nu stiu la ce te-ai baga tu in toate ca nu ai habar pe ce lume esti....Din punctul meu de vedere Bute a pierdut clar lupta de azi dimineata!Si daca vrei sa vezi altceva si nu poti...o zi buna ...alauri de traditionalul: AFARA CU CLONA ORDINARA...csmogosiaia2013~!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"spune că așteaptă ca anul viitor să joace cu câștigătorul dintre James DeGale și Badou Jack" Ce sa joace? Sarba in caruta? :))) Poate sa boxeze anul viitor, nu sa joace. Buni ziaristi si becaliotii astia de la gsp :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.