Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
daca a putut Jermain Taylor , inseamna ca nu e imposibil.Americanul l-a pus in fund pe Froch cu o directa la figura,dupa ce in prealabil i-a atins ficatul.E drept ca pana la urma a castigat Froch prin KO ,in runda 12 parca, dar e singura data cand Froch a fost pus la podea. Din ce am vazut , Froch loveste mai bine si rezista mai bine la lovituri decat Bute, care la revansa ar avea doar sansa luptei de la distanta, tot timpul pe retragere , niciodata pe calcaie si punctand doar pe contra. Insa in orice clipa revansa ar putea semana cu rundele 3-4-5 din primul meci. Eu astept sa aud in primul rand , in mod oficial ca analizele i-au iesit bine dupa tarnacoapele primite in cap.
20,4 e media pumnilor încasaţi de Bute în fiecare din cele cinci reprize; Froch a primit de trei ori mai puţini (6,6) - sursa: compubox.com
Cu mai multă atenţie, Bute poate rezista până cel puţin în repriza a 9-a.
Multumesc pentru sustinere
Doboare...nu invinga...DOBOARE.....Knockdown....numaratoare de la 1 la 10....
Sansele lui Bute in fata britanicului sunt minime.
va disputa revansa bai gsp,nu isi va lua revansa ,ca nu stim inca daca n-o sa planga si dupa meciu 2 prostii prostiti ca bute e mare smardoi
Cel mai bine pentru Lucian ar fi sa joace meciul asta cat mai repede, dar nu la Montreal. Ar fi mai usor de digerat o infrangere in alt loc. Oricum cariera lui e in pericol mai mare nejucand meciul asta, asa ca..ce are de pierdut? Froch e mai bun, clar, dar vorbim despre 2 profesionisti si se poate intampla orice, o stanga la ficat, o contra in barba si totul s-a terminat pentru cel care le primeste. Nu putem spera dekt ca lucian va fi cel invingator. Nu il mai criticati, a ales calea corecta cu adversari medii pentru a putea creste in valoare si bani. Nu-i un las, n-a fost niciodata, a vrut sa fie milionar si bvo lui ca a ajuns
corect, cu ward in decembrie, nici n-a miscat froch, dar bute i-a oferit ocazia pe tava de a-si pune in valoare punctul forte:forta.daca boxa inteligent il batea tare pe froch, pt ca bute e mult mai rapid si mai tehnic, dar nush ce s-a intamplat cu tactica aia sinucigasa.
De cand toti ciobani se gasesc sa comenteze boxul...Cum nu la batut nimeni pe Froch? A fost invins de 2 ori , de Andre Ward si Mikkel Kessler.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.