Alte știri din fotbal
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului românesc
0
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Știri din fotbal internațional
„Foarte rău” » Eliminat de la Mondial, selecționerul nu s-a ferit să critice deciziile controversate de arbitraj
0
Nagelsmann și-a dat demisia, Fabrizio Romano face un anunț istoric: „Jurgen Klopp intră la negocieri cu Germania”
0
Lamine, ca niciodată: „Mă emoționează să-l văd pe fratele meu fericit. Este ca...”
0
„Este ultimul meu meci” » După eliminarea de la Mondial, căpitanul și-a anunțat retragerea de la echipa națională
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Ai habar macar ce e supersix-ul? Voi aveti probabil impresia ca supersix e o competitie formata din cei mai tari 6 oameni la categoria lor. WRONG! Supersix e o competitie infiintata de SHOWTIME ca sa faca bani! Si-au tras ei in 2009 cativa boxeuri pe care ii considerau atunci ca fiind buni. Intre timp au trecut 2 ani, suntem in 2011 si ce era considerat tare in 2009 nu e neaparat sa fie si acum. In supersix au intrat doar 2 campioni: Kessler(wba) si Froch(wbc), restul baietilor nu aveau titluri la profesionisti. Dar de unde sa stiti voi asta? E greu pentru voi, necunoscatorii, sa intelegeti ceva. Voi ati vazut cuvantul super si, datorita mentalitatii manelare, ati zis ca e cel mai ta
pt tine, pt mine .da,1 milion jumate e o suma colosala. pt ei nu. sunt convins ca bute nu e cu voia lui in situatia asta. sunt mandru de el ca e roman,dar adevarul te izbeste in fata. la toti din super six le e frica numai la hodorogi no name nu le e frica de bute.oricum, bute mananca 5 zile inainte de meci doar gheata ca sa slabeasca sa poata boxa la categorie mai micain sfarsit. vreau pe bute sa ii la rand pe toti si sa le rupa capul la toti. dar nu prea vad cum.tot timpul apar hodorogi no name.sunt sigur ca dupa toate discutiile astea, meciiul cu johnson o sa se termine prin runda 11 cu ko bute.sau o sa fie egal si o sa dea inca o repriza .ca sa arate cat de puternic e adversarul lui bute
kessler e in super six. de aia nu-l injura danezii
Si da, ca sa stie si lumea, Kessler a refuzat sa lupte cu Bute tocmai pentru a boxa cu Stieglitz, un boxeur mult mai slab. Mai slab ca Kessler, Bute, ca multi. Dar danezul e destept. Stie ca vine dupa o accidentare destul de nasoala, asa ca nu are chef sa se bata cu un baiat care il poate face KO. Se duce sa se bata cu unul mai slab, ii ia centura, apoi se intoarce si vorbeste cu Bute. Cu o centura in mana, Kessler poate emite pretentii la mai multi bani, asta da. De aia s-a dus dupa Stieglitz. Adica face si ala ce il acuzati voi pe Bute ca face, isi alege adversarii. Nu am auzit ca prin Danemarca sa il injure oamenii pe Kessler pentru asta.
ai dreptate si tu si Pavlik, decat sa iei aia 1.5milioane de dolari , si sa lupti pt centura IBF , cu posibilitatea sa revii iar in top, nu mai bine te lasi de box si te apuci iar de baut? IBF e un fel de intertoto , pentru tine si pentru prietenii tai ,dar pt Klitschko , Maywether , Bute si alti campioni ,care o detin , nu .Si desigur pentru oamenii care se uita la box si au habar de sportul asta. deci, eu n-am vazut atata prostie pana la disputa asta in care e implicat Bute , fara voia lui desigur.
Ia uite din ce gradina cu varza sare iepurele. Normal ca le e frica sa se bata cu Bute, prietene. Stii de ce e normal? Pentru ca aia sunt sus. Daca sunt sus si iau bataie de la Bute, ups, nu mai sunt asa sus, coboara. Oferte sub asteptari? Ahahahahah... Kessler a primit o oferta de 3 milioane, a refuzat-o. Voia 30? Ok, sa astepte pana ii da cineva 30. Pavlik, care revine dupa probleme mari cu alcoolul si care, probabil, nu va mai fi niciodata ce a fost, ce vrea? 10 milioane? Penibil! Eu cred ca voi nu ganditi in momentul in care vorbiti. Bute e campion si s-a batut ultima data pe 2 milioane. Kessler nu are nici o centura si vrea mai mult de 3? Dupa ce logica?
Ba, da ce de specialisti,tu ce zici,ca sunt sub ofertati? le e frica pur si simplu.
Cata prostie/rautate crasa! Au fost poate zeci de comentarii de genul asta la adresa lui Bute , dar nici macar unul nu a venit cu un nume de adversar, care sa nu fie mos, sac de box sau blatist. adica toti sunt saci de box in lumea asta afara de Ward si Froch. ca l-a refuzat KEssler de 2 ori si ales lupte cu Stieglitz , nu conteaza. facem pariu ca atunci cand va boxa cu unul din astia 2 , tot va aparea unul sa zica ca iar nu e bine?
nu esti in stare sa porti un dialog online civilizat.voi nu vreti sa vedeti.interboxul face propuneri financiare sub asteptari, aia din super six refuza din cauza asta si uite cum apare stirea ca le e frica de bute. nu frate,dar ei nu se bat pe alune cum a spus si pavlik.nu vedeti ca suteti penibili? adica ii e frica de bute lui kessler si pavlick si toti din super six, dar in schimb au curaj sa se bata cu bute toti hodorogii si no name-urile. mai lasa-ma cu johnson,ca are 42 ani. toti sunteti specialisti in box.,categoria ibf este un fel de cupa intertoto in fotbal.e ca si cum cfr cluj dupa ce a luat cupa intertoto sa provoace pe real madrid pe 100 mii.si daca refuza realul,le e frica nu?
Glen Johnson a fost semifinalist in supersix, frustratule. Si ca sa stii si tu, e pe 7, nu pe 17. Dar nu are rost sa discutam cu prostii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.