Comentarii (4)
tardelli
tardelli  •  07 Noiembrie 2011, 19:51

moshulica asta ar trebui sa-i zica mersi lui Bute ca nu l-a trimis dupa tigari prin repriza 4-5.A zis sa nu-l duca in lumea vizelor pe un fost coleg de antrenament.Dar acum lui Bute probabil ii pare rau ca nu l-a facut pe Johnson sa se gandeasca ca e timpul sa-si cumpere loc de veci .

dac.impielitzat
dac.impielitzat  •  07 Noiembrie 2011, 13:39

legat de subiectivismul publicului asta e clar! dar totusi scorurile inregistrate de arbitrii sunt mult in favoarea lui Bute. nu ai cum sa contesti asa ceva. daca intr-adevar au fost atat de influentati arbitrii s-ar putea judeca si asta dupa meci, de alti specialisti si ar iesi un scandal monstru, la re-analiza meciului sa iasa alalalt castigator. hai sa fim realisti, numai un om orbit de orgoliu ar putea sa afirme asa ceva. daca scorurile finale ar fi fost foarte aproape atunci da se putea afirma asa ceva. dar asa.

spartandinamovist
spartandinamovist  •  07 Noiembrie 2011, 14:13

am vazut meciul si parerea mea de telespwectator nu de profesionist e ;glen a adoptat o strategie defensiva precum cavalerii in lupta puneau armura sa nu fie atinsi de adversari sau imaginea care mia loasato glen e aceia unewi banci care tine toate usile si geamurile inchise si de frica rar dezchide una din ele dar foarte putin si pe perioada foarte mica ....intr-un cuvint IA FOST FRICA AVEA CRED CHILOTI MARO LA FINALUL MECIULUI ..din cauza frici si a loviturilor lui LUCIAN acest bioxer f bun a fost naucit de ,de valoarea,forta,talentul lui Lucian si sa nu para o gaina in fata titanului a cotcodacit si el ca iepurele in bancul in care se credea regele junglei,intilninduse cu leul la final s

silvercloud
silvercloud  •  07 Noiembrie 2011, 02:11

Cand 2 arbitri au dat 12 reprize castigate de Bute si cel de-al 3-lea a dat 11-1 pentru Bute, e greu sa pretinzi ca ai fost mai bun !! Johnson a dat dovada de rezistenta si tenacitate dar de nimic altceva. Victoria lui Bute a fost limpede ca lumina zilei!!