Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Nu-l mai bagati in seama pe acest impostor obreja. V-a cerut toata lumea asta. Ce treaba are el cu acest meci?! Se baga in seama ca musca in lapte. "nu stiu daca putem sa-i dam", "ne sare presa in cap". Care "putem" si care "ne"??? obreja esti un impostor mincinos si un mascarici! Oare obreja citeste ce spun absolut toti oamenii despre el pe forumuri de fiecare data cand ii apare numele in cate un articol? Ar trebui sa-i fie rusine pentru ce e si ce reprezinta, adica nimic.
Ce nevoie e de Froch in Romania? aha... poate ca vrea Obreja sa mai ia niste comisioane, ceva...
nu-i da nici un leu, singurul lucru care vreau e sa-dai un milion de pumni sa se sature si sa-i inchizi gura ai pacatoasa, dupa cele doua meciuri cu tine sa nu se mai recunoasca cand se uita in oglinda BAFTA
II ca un limbric. II place si lui sa se bage in zama...
Nu-i dati nene niciun cent!!! Cui ii pasa de Froch??? nu vreau sa-l vad venind la Bucuresti si laudandu-se iarasi, chiar nu-mi pasa de el!!! Iarasi insa nu inteleg ce legatura are Obreja cu organizarea meciului asta si cu fondurile de organizare???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.