Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea a atras toate privirile la vizita medicală! A venit cu o „bestie” de sute de mii de euro
0
Cristiano Bergodi, explicație după eșecul cu Croația U19: „Am jucat cu jucători de la Barcelona și Bayern”
1
Alexandru Băluță s-a răzgândit în ultima clipă și nu mai merge la Timișoara » Semnează cu altă echipă din România
0
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
3
Știri din fotbal internațional
Starul Angliei se revoltă: „Este ceva obscen. Mi se pare o nebunie, dar nu putem să ne oprim și să ne plângem!”
0
După Joao Neves, alt jucător al Portugaliei reacționează ferm: „Nu simțim nevoia să-i pasăm mereu lui Ronaldo! Pentru noi este ca oricare altul”
0
Selecționerul Argentinei critică decizia FIFA: „Ajută doar echipele slabe”
0
Ralf Rangnick: „E o echipă excepțională! Nu are nicio slăbiciune”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Nu a lovit mai mult ptr. că a încercat să-și dozeze efortul știind că e muuuult mai slab pregătit fizic decât BananaMan, strategia a fost că-l prinde pe ăla cu vreo lovitură. Dar ăla știa ce poate Bute. Mâine semnează cu Intersport.)))
Asta e ca un banc de Radio Erevan. - Poate fi batut Pascal? - Da, dar de altcineva.
Normal. Bute are o problema psihologica foarte grava pentru un boxer. Mi-am dat seama ca nu si-a vindecat-o din declaratile lui de dinaintea acestui meci. "Eu sunt campionul", "Nu am cum sa pierd" etc. Exact ce spunea si inainte de meciu cu Froch. Nu tata, ai boxat cu frica, iar cand faci asta niciodata nu o sa castigi pentru ca pe tine te preocupa mai mult sa nu fi lovit, decat sa punctezi tu. De vina este si antrenoru', pentru ca ar fi trebuit sa-si dea seama de lucru acesta. Pacat de el, pentru ca talent are cu caru'...
Mi-am pierdut timpul degeaba . Un meci urit . Nimic spectaculos . S-a vazut clar ca moldoveanul nu are forta pentru categoria asta !!! S-a trezit in repr. a 12-spea sa boxeze cind ala nu mai trebuia decit sa se fereasca de knock out pentru ca meciul il cistigase deja in cele 11 reprize disputate . DEMAGOGII ? HEI RUP...HEI RUP .. GATA . S-A TERMINAT FILMUL . A cistigat mil;ioane de dolari nu de fani . Acuma ? ...cuibushor de nebunii ..)))
a avut dreptate Doroftei... poate cu ranga sa il bata pe Pascal
Boxul lui Bute e primitiv...e la nivelul celui practicat de mimi cu suporterul stelist. Cred ca Bute e singurul boxeur din lume care isi baga adversarul in colt (repriza a 11-a) si se apara.
E otelist din cate stiu eu ...:)) tu de unde iti iei informatile ... de la ugerul vacii? ...:)O)
Bute nu e de semigrea. E un boxer care castiga meciuri tactic, are toate calitatile in afara de forta. Nu stiu ce cauta sa se bata cu boxeri masivi. Asa a fost si cu Froch, a dat de unul in care cat dadeai ila nu simtea. Daca toti astia care-l injura considera ca astia sunt marii boxeri, treaba lor. E si greu sa boxexi cum a facut-o azi Pascal, stand sa incasezi cate poti si sa n-ai nici pe naiba. Decizia arbitrilor mi s-a parut exagerata, diferenta mult prea mare, eu ultimele 3-4 reprize le-am vazut ale lui Bute.
eu vad ca Bute avea capacitatea de a castiga acest meci, din ce-am vazut in repriza a 12-a... avand in vedere ca primele runde sunt de tatonare si de analiza a adversarului nu inteleg de ce nu a luptat asa inca din repriza 6-7... mi acest meci mi s-a parut o strategie pusa la punct de ambii adversari, prea automatizat s-a petrecut totul... eu cred ca planul a fost ca Bute sa piarda acest meci sa-si incaseze banii si sa se retraga... acum nu stiu ce sa mai cred avand in vedere ca Bute nu a mai luptat din nov 2012 si a revenit dupa o accidentare la mana...
umf;at de presa ca si papagalul de doroftei a luat banii dar este un fasssss
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.