Alte știri din fotbal
Arnold Garita a ajuns la București pentru a semna cu FCSB » Cine l-a întâmpinat pe aeroport
0
Florin Maxim a dezvăluit la GSP Live salariile incredibile de la Corvinul!
0
Gheorghe Hagi, discurs manifest: „Știți care motto-ul meu? Notați-l. Știți alea cinci trepte de selecție ale mele?”
0
Laszlo Balint, verdict dur după Oțelul - Craiova: „Opțiunile lor sunt limitate”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Hahahaha... Pe acest bucatar italian Andrea Luiza il batea si Adi Mutu sa fim seriosi :-)))) S-a intors Pute cica :-)))) Italianul dupa ce ca era slab de tot si necunoscut nici macar nu a venit in Canada cu vreun alt gand decat de a incasa niste banisori si a abandona cat mai repede. Un circ ieftin ca si cel cu Mendy din 2011 din gala penala. Mai nou Bute e sustinut de infractoarea puscariasa Udrea Elena care se pricepe si la box pe langa altele si spune ca victoria de aseara a aratat ca Bute este valoros :-))))))) Doar au fost in cardasie in 2011 cand au crezut ca prostesc lumea. Bute este o rusine de boxer, un impostor mai jalnic ca oricand, iar "meciul" de aseara a fost o mizerie.
Ce teatru ieftin...
da el se incalzeste de cand e in box. inafara de froch care ia aratat cum se boxeaza si la racorit de tot a boxat numai cu dealde Di Luisa. sa fim seriosi. el trebuie sa boxeze cu super 6. altfel nu se mai uita nimeni la el. oricum lumea a vazut cine e bute si nu se mai scola la 4 dimineata sal vada. gata. el trebuie sa boxeze cu boxeuri cu nume.
Te/ai intors..? siiiiiiii..fii mai taticu serios..asta i box de coltul strazi.ce naiba..
Are 12-0.
Forta Bute, inca mai poate boxa! Daca mai boxeaza cu 1-2 adversari mai usori, isi intra in ritm cred. Am vazut un Lucian putin "rusty" aseara dar cu potential aproape de ca pe vremuri. Adica, se vede clar ca rapiditatea inca o mai are si o poate redezvolta si mai trebuie sa boxeze pentru ca n-are meciuri si trebuie sa-si dezvolte iar stilul si mai rapid in defensiva.
Păcat că n-a văzut multă lume commentul la interviul cu Dinu de la concurență , ăla cu lupanarul ... Eu îl consider cel mai inspirat ... Să ai o duminică frumoasă .
Ms , sunt ! Cred că printre puținii care i-au postat atât gsp , cât și prosport ( eram chimir sen ) ...
HOMBRE..TI AU PUS ASTIA COMMUL LA ...VORBE DE DUH,,,PE PRIMA PAGINA..BV ESTI VEDETA:):)
bravo Bute felicitari
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.