Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Englezii și-au cumpărat masă de biliard de la o bunică: „Era moștenire de familie, dar luăm bilete cu banii ăia!”
0
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion, ultimatum pentru Adrian Veștea: „Te așteptăm până la 20.00 ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Evaluarea Națională 2026 la Română. Servere blocate, haos în școli: „Te las ...
Libertatea
Nici n-a fost vandut meciul,nici sedat n-a fost Bute,nici strategia n-a fost gresita,nici mafia pariurilor,nici ... (de ce intotdeauna cand pierdem,la noi exista teoria conspiratiei? trebuie sa acceptam ca altii au fost mai buni,mai puternici fizic sau mental,etc). Froch a fost pur si simplu mai bun.A atacat ca un urs,nu avea nici garda dupa repriza a 2-a fiind ferm convins ca-l va zdrobi pe Lucian! Daca va fi o revansa si Bute va castiga,inseamna ca e un mare campion si a fost un accident acest meci.Daca nu,insemna ca este doar un boxer normal( "de pluton",locurile 7+) si va reveni la adversari pe masura.In ambele cazuri,trebuie sa-l sustinem neconditionat,pentru ca este roman!
Nici n-a fost vandut meciul,nici sedat n-a fost Bute,nici strategia n-a fost gresita,nici mafia pariurilor,nici ... (de ce intotdeauna cand pierdem,la noi exista teoria conspiratiei? trebuie sa acceptam ca altii au fost mai buni,mai puternici fizic sau mental,etc). Froch a fost pur si simplu mai bun.A atacat ca un urs,nu avea nici garda dupa repriza a 2-a fiind ferm convins ca-l va zdrobi pe Lucian! Daca va fi o revansa si Bute va castiga,inseamna ca e un mare campion si a fost un accident acest meci.Daca nu,insemna ca este doar un boxer normal( "de pluton",locurile 7+) si va reveni la adversari pe masura.In ambele cazuri,trebuie sa-l sustinem neconditionat,pentru ca este roman!
du-te cu Satan, maghiare!
nu stii ca Romanii au numai BLAT in cap?...cand ne-aun cucerit Romanii a fost blat,cand ne0au cucerit turcii a fost blat cu Mohamed,cand ne-au cucerit austo-ungarii blat,cand ne-a vandut Basescu flota -Blat...ma-am saturat,emigrez..
dragilor carl froch a fost este si va fi cu 3 clase peste lucian bute. vad unii nebuni care afirma ca a fost blat. ce blat ba nebunilor, ca mai avea putin si intra in comotie cerebrala
pai de ce nu te apuci de sport mah?:)) daca esti asa nemultumit treci la antrenamente , fii campion mondial si apoi mai vedem cum iti vine sa comenteze toti distrusii despre tine :)
haideti sa intram pe pagina de Facebookk a lui Froch sa-i transmitem ideea de revansa a lui Bute!
Lucia Bute e un mare campion.In viata, fiecare om are momentele lui.E prima infrangere, sa nu uitam cele 30 de victorii.E usar sa critici si sa spui cuvinte jignitoare atumci cand un om e jos.Lucian va recapata centura, ii trebuie putina relaxare si o nou tactica.Eu unul cred ca il va bate pe Froch.Lucian, fruntea sus, esti campionul nostru.
Meciul de Box, o fi Box super oftica, dar e box, castiga cel realist, .., nu cel mai bun. Bute-l manca in primele 3 reprize .. dar nu l-au lasat, .., si a luat-o... , a avut ocazia sa- termine repede, dar tot ii ziceau nu acum ...
Asta e.Asa e in viata,asa e in sport.Azi pierzi, maine castigi.Nu-i nimic.Asteptam revansa! Poate pe National Arena cu 50.000 de romani in spate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.