Alte știri din fotbal
Constantin Budescu a semnat și va evolua în Liga 3: „Sperăm să avem împreună o perioadă cât mai frumoasă”
0
„Te uiți la altceva, nu la fotbal” » Andrei Nicolescu l-a distrus pe Victor Angelescu pe tema arbitrajului: „Ce s-a întâmplat anul trecut în play-off?”
2
E gata! FCSB se mută din București: „A fost Florin Cernat azi, terenul e impecabil acolo!”
12
Dinamo - FCSB nu se poate juca pe Arena Națională, iar Mihai Stoica și Andrei Nicolescu au căzut de acord: „Mergem și jucăm la Cluj”
0
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, un nou meci cu scandal în Europa! Patronul lui Darius Olaru a părut că l-a lovit pe arbitru: imagini incredibile de la final
0
Tabloul complet al play-off-ului Ligii Campionilor » Iată cele 7 meciuri!
3
Cristiano Ronaldo s-a căsătorit cu Georgina Rodriguez! Ceremonie discretă în Portugalia
1
Cea mai mare surpriză din preliminariile Ligii Campionilor » Clubul poate juca în grupe la București
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Gara din București dispare după 66 de ani. Buldozerele au intrat pe ...
Libertatea
Record în agricultură: Un fermier din Republica Moldova a crescut un pepene ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Ce urmează după oprirea Unității 2 Cernavodă? Expertul în energie Ionuț ...
Libertatea
Badea e un mascarici pupincurist! ce,spagatul e sport de contact? noi stim ca singurul contact il are cu seful lui cand il linge-n dos! oricum meciul a fost blat, ala nu era Bute!
Daca fugea prin ring era bine , tu nu ai vazut ca a stat sa ia bataie ? Parerea mea, meciul a fost ...SUSPECT !
"Struto-camila"de presa , sportiv de elita , situatie care poate fi observata din structura sa "aschilambica" are pareri , din nou, despre ceva la care nu se pricepe. De fapt acest "saltinbanc de ograda sateasca" , care are pretentia ca face televiziune a iesit mai mereu in evidenta prin servilism si "pupincurism specific", actiuni de la care ii vine si supranumele"Pupu". Lipsa de pricepere si de idei ale lui "Pupu" , "micutul sportiv" sunt cronice , creierul fara circumvolutiuni face parte din structura sa,daca exista. El ar fi mai bine sa discute despre "scalambaiala" . Cred ca este singurul domeniu , la c
se poate intampla la oricine sa piarda, succes bute ,
Tot respectul pt Bute.. indiferent de rezultatul de aseara.. Dar cine puIa mea e Zicu? Mai e jucator de fotbal? Ca fotbalist e greu sa-l numesti..
Zicule , nu-ti mai obosi neuronul ca nu mai poti apoi sa mergi ! Esti prea "obosit" sa gandesti ! Dupa"executia" din ring , Bute ar trebui sa se gandeasca MULT daca mai continua sau nu ! Aseara a fost PENIBIL !
Zicu asta e neterminat. Cum adica doar frustratii il critica acum pe Bute? Cand anume ar trebui criticat, dupa victorii? Dupa 400 de ani? A facut un meci execrabil, o rusine de "box", a pierdut fugind prin ring. Iar partea cu opinia dupa ce ai devenit campion mondial e o pura prostie. Sportul se face pentru toata lumea, toti pot sa aprecieze un meci de fotbal, spre exemplu, nu joci doar pentru Pele, Maradona sau Platini. Daca ai calcat pe balon, poti sa fii si Messi, esti de ras. Si lumea... "te rade". Nota 4, Zicule, inapoi in fundul clasei! Stai jos!
la fel si ciobanii albanezi....
Clar aranjat ... se vedea cum mimeaza pumnii si Foch radea in ring cand primea o serie de la Bute. De fapt a fost si intrebat in timpul cantarului de catre froch "-esti pregatit" adica pregatit sa-i dea centura ... Bute 100% vrea sa se retraga cat de curand ptr ca ii ajung banii, care i-a facut si a ales sa se retraga ca un mercenar impotriva tarii.
stiu dar faceam o paralela cu fotbalul, ca sa inteleaga microbistul :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.