Alte știri din fotbal
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult!
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
Știri din fotbal internațional
Directorul GSP a vorbit cu Mircea Lucescu, imediat după FCSB - Fenerbahce: „Era și el surprins”
0
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
bute n-a castigat pentru ca la meciul din supercupa romaniei de anul trecut a purtat tricou cu steaua
aloha mai am obiceiul sa dispar. revin cand o iau lucrurile pe aratura...)))
ps - pt gikutza citire: The Telegraph conchide: "A fost un masacru! Froch a fost în priză de la început, nu i-a dat nici o clipă răgaz românului să-şi intre în ritm, apoi l-a îngropat în pumni". "Carl Froch şi-a relansat cariera după ce l-a distrus pe Bute. A fost o luptă care a părut în multe momente inegală" boxingscene.com
de vina sunt oile de stelisti
Hola amigo, cam tarziu, nu am avut ce sa fac, te-am trecut ..nemotivat !!! ..:)))))
Academia Stefan Gheorghiu locul unde latrai precum cainii si te ingrasai ca porcii !!! :))))))
mda. se pare ca ai mania boxului. am vazut ceva meciuri si eu la viatamea. or fi muscat unii din urechile adversarilor.stim la cine te referi. dar macar aia au lovitsi ei, amigo. capisci? bute nici macar nu l-a atins pe froch. asculta si tu ce spun marii specialisti in box. ai citit opiniile lor? bute a fost simplu figurant. simplu amator. ca un om beat intr-o seara de sambata. asa a comentata antrenorul lui oscar haye, campionul mondial al greilor. si cati altii.... deci,or fi pierdut si alti campioni, unii chiar au murit asa e, dar S_AU BATUT.... bute asta al tau a fost jenibil.
Poate confunzi nr adversarilor cu nr meciurilor. Bute a boxat de 11 ori cu titlul pe masa. Ii dau like, destui boxeri de legenda si-au luat KO-uri mult mai naspa, au plecat direct in lumea viselor. Altii, in inferioritate, s-au apucat de muscat urechi la adversari. Ce-i asa mare drama ca a pierdut un meci? Si cu ce-l face asta un boxer mai slab? A dat peste un adversar mai puternic de data asta. Povestea e in desfasurare, nu s-a pus punct istoriei Bute - Froch. Nu stiu care-i problema. Mie mi-au placut si boxeri ca Francisc Vastag, care dupa mintea unora nu face doi bani pentru ca n-a boxat la profesionisti. Boxul nu-i numai o chestie de victorie; e dulce victoria, dar ce e fruos e lupta.
scanati.
lasa ombre ar'metica. data viitoare n-ar fi bine sa-si ia si o echipa smurd?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.