Alte știri din fotbal
Toți mizau că va fi „noul Ronaldo”, acum explică pentru GSP transferul în Superligă: „Am ales cu sufletul să semnez în România. Abia aștept să revin în Maramureș!”
0
După ce a fost huiduit pe „Oblemenco”, Ștefan Baiaram le-a răspuns fanilor: „Este frustrant pentru mine”
0
Mesajul lui Dani Coman după succesul cu Universitatea Craiova: „Nu suntem întâmplător în play-off”
0
Alexandru Cicâldău, imediat după 0-1 cu FC Argeș: „Vorbim de presiune?”
0
Știri din fotbal internațional
Mâna dreaptă a premierului maghiar Viktor Orban: „Ferencvaros, mai mare decât România”
6
Messi la Bayern? Bavarezii urmăresc atacantul de 18 ani cu nume de star » Numele lui poate produce milioane în marketing
0
Legenda fotbalului italian știe ce nu merge la Inter: „I-a afectat mental mai mult decât înfrângerea din derby”
0
Pedro Neto, sancționat după eliminarea cu Arsenal! Probleme și în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Al-Qaida vede într-un posibil „al Treilea Război Mondial” o oportunitate de ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
SUA oferă recompense de până la 10 milioane de dolari pentru capturarea lui ...
Libertatea
In care lume ma? In lumea lui Irimia grasul din Ploiesti? Sau in lumea ta? Tu nu stii pe ce lume traiesti, vai de capul vostru cu aceste pseudosporturi aparute dupa ultima ploaie. Toti neispravitii se apuca sa se bata in Supercombat rahat. Hai ca iti organizez maine un "meci" cu paznicul de la mine de la bloc si iti spun ca e pentru titlul mondial :-))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Campion mondial Supercombat e ca si cand ai spune campion mondial in spatele blocului sau campion mondial in parcare :-))))) Aceasta mascarada numita Supercombat e un nimic, un mare rahat. Irimia este un gras din Ploiesti cu harfe de promotor. Ce cauta mizeria asta de "articol" la rubrica box???
Asteptam si o medalie olimpica la sportul asta superkombat.
E a doua promotie din lume dupa Glory. Dovada ca spaniolul pe care l-a invins era clasat pe locul 6 in lume la categoria supergrea. Tu realizezi?
"campion mondial la superkombat" lol E ca si cum ai zice ca Astra e campioana mondiala actuala la Liga1.
Felicitari Ionut, meritai sa-ti incununezi retragerea cu un titlu mondial.Esti un exemplu pt cei care vor sa- ti urmeze pasiunea sportiva,esti un familist deosebit,dar peste toate OM. Felicitari inca o data
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.