Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
sa ma f.. pe toate televiziunile din romania ca nu au dat meciurile dau cacatu de fotbal de la noi din divizia curului si toate circarelile pe la televizor da ceva serios nu dau ..inaptii!!!!!
sunt foarte scirbit de romania si de tot ce se intimpla aici.un roman muncitor,care face fala acestei tari,parca te scoate putin din starea asta de lehamite.bv lucian!parintii tai pot fi mindri!
Felicitari BUTE !!! Rusine tuturor televiziunilor din ROmania ! Avem si noi un campion la box si nu putem sa-l vedem live. Si ne miram de ce e tara asta asa cum e, din lipsa de respect pt valori. Canadienii si americanii platesc bani grei sa vada meciul unui roman, dar pe noi nu ne intereseaza.
BRAVO BAIETI!!!!!! RUSINE TUTUROR TV DIN ROMANIA. SINT SIGUR CA AVEAU AUDIENTA CHIAR DACA ERA O ORA TIRZIE.
Ati pus link-urile de pe youtube numa ala cu KO-ul nu...sunteti de poveste...niste pacalici
Am vazut tot meciul lui Bute pe net!La prima vedere pare un meci usor,insa asta doar datorita faptului ca partida a fost bine pregatita si foarte bine agndita din punct de vedere tactica. Felicitari Bute,felicitari dragi romani.
Multumim gsp (gaaay suugatooori de p0000leee) pt transmisia in direct a partidelor de box ,sunteti de rahat!Bravo boxerilor romani ,indiferent de adversar ,e o victorie...
cred ca faceau audienta si la 3-4 dimineata cu partida de box, de asta s-au temut ca nu vor face audienta si nu isi vor scoate banii
Asa gala si sa nu fie transmisa de nici o televiziune din Romania? Rusine! Transmiteti in continuare fotbalul infect din campionatul intern si meciurile tentativei de echipa nationala, lasati la o parte sporturile cu care am putea si noi sa ne mandrim! Tineti-o tot asa!
eu am vazut toate meciurile pana la meciu lui bute :))) am adormit cu 5 min inainte sa inceapa meciu lui :)) bagami-as pixu :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.