Alte știri din fotbal
Bucurie la cote maxime: așa s-a trăit titlul cucerit de Craiova
0
Universitatea Craiova este campioana României după 5-0 cu U Cluj! Titlul revine în Bănie după 35 de ani
95
Previziunea lui Nicușor Bancu s-a adeverit după 12 ani » Mesajul din două cuvinte scris de căpitanul Craiovei e acum realitate
0
Execuția serii pe „Ion Oblemenco” » Gol superb din afara careului după o gafă de neînțeles în apărare
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Deci chiar ca Bute isi va termina cariera acum. Alvarez nu e foarte spectaculos si nici nu face risipa de pumni, asa cum zice Bute dar columbianul e pe val, e neinvins, sta bine de tot pe picioare, de regula el face legea in ring, loveste bine la corp si nu stiu ce a vazut Bute dar cand loveste, Alvarez loveste tare. M-am plictisit de mult de gargara lui Bute si i-am vazut adevarata valoare cand l-a macelarit Froch. Bute boxeaza pentru a schimba impresia spectatorilor despre el iar Alvarez boxeaza pentru familia sa, ceea ce e o mare diferenta de abordare a meciului. Cred ca Bute e terminat. Nu trebuie sa fi nici rau si nici vreun anti-roman ca sa spui asta. Pur si simplu boxul s-a terminat pentru el in 2012 si din pacate intr-un mod atat de dramatic incat nu cred ca o eventuala victorie cu un mare necunoscut va schimba vreo impresie despre el. A avut ocazia sa faca istorie cand a intalnit un bataus pur sange si n-a facut-o. Acum e prea tarziu. Norocul lui Bute e ca Alvarez nu e genul ala de bataus asa ca mai poate spera ca sa nu iasa din ring foarte sifonat. Un meci cu un boxer adevarat de talia lui Froch i-ar fi fatal la ora asta lui Bute. Cam asta e tristul adevar.
Ia mai cititi ce face Froch.Dar ce a facut inainte de meciul cu Bute si ce bani a cheltuit staff-ul si cui a dat.Dar asta este alta mancare de peste.http://www.telegraph.co.uk/sport/othersports/boxing/9602460/World-champion-Carl-Froch-calls-for-drugs-cheats-to-be-prosecuted.html
E dimineata la 5-6, cred ca-l vom vedea cu totii pe internt. HAI BUTE!
Care meci? Alea 4-5 reprize cât mai poate sta în ghete Bute ?Auzi la el : ”Trebuie să-i exploatez slăbiciunile. Nu lovește foarte tare și nu lansează prea multe lovituri. E foarte izolat, trimite unul-doi pumni, trei maximum. Trebuie să profit de asta". Păi, ce, el lovește mult ?Sau poate că el crede că se bate iar cu boxeri din ăia care de-abia ce intraseră în vreo sală de box ?!
La ce ora si unde poate fi vazut meciul ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.