Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
1
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Nu este Szabo de vina, de vina sant cei care nu se inteleg. Boala cronica Romaneasca, se poate peste tot acelas lucru. Cearta peste tot in functiile de conducere. Ca la noi la nimeni!
Bravo Mosule, nu te da batut, daca ei sunt asa de rai, sa se exprime in ring si nu inafara cu vorbe, cainii latra, mosul trece mai departe :)
Cantaretilor putini la minte le reamintesc o axioma: calitatea de mare sportiv iti ofera 10-20% din instrumentele necesare unui manager sportiv bun,restul,ca peste tot in performanta,inseamna inzestrare intelectuala dublata de pregatire profesionala.Asa ca inlocuirea acestor "unelte" doar cu popularitatea si simpatia oamenilor este o ticalosie si un tipic autohton furat de caciula.Deasemenea,n-am vazut la niciuna dintre aceste foste glorii puse in posturi de conducere sa isi aduca in echipele lor profesionisti veritabili care sa ii sustina in activitatea curenta.Urmarile?Dezastre gen Belu,Gatu,Lipa,Szabo calca apasat pe urmele lor...S-apoi tot ei vor urla ca sportul se duce de ra
O tiganie fara seaman. Asa a fost tot timpul la box, scandaluri si furaciuni. Ati venit cu surle si trambite dupa un dezastru si nu a durat mult pina la un nou scandal. Se stie si ca Mosu este cam labil psihic dar nici cu ceilalti nu ne e rusine. La FRB minte putina, idei fixe si disperare dupa bani. Cam atat.
acum putem observa cat de matur este ministrul sportului G Szabo ! daca acest catea va ramane in functie, szabo va trebui sa-si prezinte demisia de onoare. daca admiti sa preieie un post important doar de dragul functiei, atunci tot ce ai facut pana atunci ca sportiv nu mai conteaza decat pentru statistici. trebuie sa impuna o anumita conduita si sa nu admita "golaniile". doroftei (ca si szabo) reprezinta mult pentru sportul romanesc ! acest catea cine este ?
Asta ne asteapta in toata tara daca prostimea il va vota pe Ponta presedinte! E important de mers la vot!
ii doare la basca pe PSD-isti de profesionalismul lui Doroftei... ei vor sa ruleze niste bani
vasile cîtea ... dar daca lumea ar da cu jet cald pe tine,cum ar fi ? ti-ar conveni ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.