Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Belgiei a dezvăluit cum a reușit cea mai spectaculoasă „remontada” de la Mondial: „Senegal a făcut o mare greșeală”
0
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial » Deschidere de scor în minutul 45
0
Istorie la Cupa Mondială 2026! » Cel mai târziu gol marcat la un turneu final
0
Belgia s-a calificat dramatic în optimile CM 2026, cu un gol din penalty în minutul 120+5
2
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
Magraonul asta a ajuns in sfarsit unde ii este locul. Un escroc mic a incercat sa pacaleasca un escroc mare. Iar escrocul mare jignit in orgoliul sau de mare escroc l-a dat in primire. Cica inscenare :-))) Pai ce inscenare sa-i faca Vantu un esroc elefant lui obreja un escroc gandac?! Obreja e un nimeni, nu mai are nici macar functia aia de la federatia care oricum era nimic. Fiecare ajunge acolo unde ii este locul mai devreme sau mai tarziu ;-)
Daca esti crescut la mahala , ar trebuii sa stii ca , cei mai mar smecheri , sint si cei mai mari turnatori . Altfel nu aveau voie sa fie` Zmecheri `
Oare cand o sa fie Sandu , Mitica si Giovanni arestati preventiv pe vreo 29 de ani?????
Ce face se roaga ?
stati cuminti! dupa codu penal asta nou sta 29 si apoi libertate... nou cod nu mai baga pe nime la puscarie! dintre cei cu bani!...evident!!!.. cetatenii protejati! parnaia e doar pentru cei de rand, muritori de rand! 29 de zile nu e parnaie! e plata pentru smecherie a baietilor destepti!... cu bani!...
Olecutz de parnaitz?
escrocii au ajuns sa se denunte intre ei :))
:)))))
Elena Udrea si acolitii ei din minister de ce nu sunt deferiti justitiei? Sa pice toti nu numai tapul ispasitor.
SORIN OVIDIU VÎNTU a fost condamnat definitiv, vineri, de instanţa supremă, la doi ani de închisoare cu executare în dosarul favorizării lui Nicolae Popa, condamnat în 2006 în legătură cu prăbuşirea FNI. Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie (ICCJ) a menţinut astfel decizia dată în 2 octombrie 2012 de Tribunalul Bucureşti şi confirmată de Curtea de Apel Bucureşti în iunie 2013. Totodată, au fost menţinute sentinţele şi în cazul celorlalţi doi inculpaţi din dosar - Ovidiu Ţurcan, condamnat la un an de închisoare cu suspendare, şi Alexandru Stoian, condamnat la un an şi şase luni de închisoare cu suspendare. Decizia instanţei supreme în acest caz este definitivă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.