Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
vad ca cei care au comentat,anterior,se pricep de minune la doping....e posibil ca Lance sa fi mai "luat" cate ceva,dar oricat ai "baga" intr-un individ nu poate sa ajunga la performantele lui.daca ar fi "luat" din 1992,astazi ar fi fost o epava...asa,o sa alerge din nou si e posibil sa si castige.ori acest individ este un supraom,ori "performanta"medicinei este nelimitata,dar in acest ultim caz,de ce nu au castigat altii??
@ Shaq: Corect! Ipocritul asta chiar vrea sa duca pe toata lumea de nas! Oricum faptul ca se "mai gandeste" daca sa participe in Le Tour este deja o mica victorie pentru organizatori. Se pare ca l-au speriat putin :).
armstrong:''ma dopez din 1992 si asa voi face si in 2009'' :))
sa faci cancer si la celalalt testicul, dopatule!!
ai fost in pluton cu toti.toti unul si unu.unul mai dopat ca altul.unii macar au avut puterea sa recunoasca
Sper sa participe in Le Tour si sa-l prinda dopat! Nu-l mai suport pe infumuratul asta!
il si vad p lance la andora arcalis in evadare p catarere finala ci gerdemann cum il ia la palme=))) sa fim seriosi unul precum gerdemann(cu prenume de sistem de operare) trebuie s taca in fatza palmaresului lui lance .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.