Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
2
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel, în extaz după victoria spectaculoasă reușită de Anglia în fața Croației: „Am reacționat fantastic”
0
Uzbekistan - Columbia » Luis Diaz își readuce echipa în avantaj
0
Ghana - Panama, decis de un gol marcat în minutul 90+5
0
Selecționerul Croației și-a criticat vehement jucătorii după înfrângerea cu Anglia: „A fost catastrofal!”
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
Sportul este de multa vreme afectat ori de dopaj, ori de mafia pariurilor. Ideea e ca se descopera cate putin si lent. Precum o femeie fatala care nu-ti arata totul dintr-odata. Interesele sunt enorme si aflate in maini care nu vor sa le scape.
era de asteptat. sa fim seriosi..toti sunt pompati cu fel de fel de substante doar ca industria doppingului este mai mereu cu 2 pasi inaintea industriei anti-doppingului.
Ce să spun, le-a trebuit mult până să descopere adevărul ! Froome, se vedea cu ochiul liber, avea altfel de combustibil ! A fost în formă maximă la două mari curse : Le Tour și Vuelta, care-s la o lună distanță, una de alta ! Dar, el era unic, că avea foaia de angrenaj ovală și de aici și forța sa !!! Acum un an, în Le Tour, n-a fost descalificat, deși a alergat 500 de m fără bicicletă dar, nah, când ai pe ”Sky” în spate, ți se permite orice ! Un fel de US Postal... Ciclismul este un sport unde toți iau substanțe, doar că unii iau din alea, nepermise ! Și, s-a făcut o adevărată industrie de distribuire și administrare a acestor substanțe , Armstrong știe ! Ori, nu era prost să lase așa, atârnată în neant, o asemenea industrie . Cei de la Sky au îmbunătățit-o, atât !
Mai bine mai tarziu decat nici o data ! Nu sunt un specialist , dar vazandu-l pe catarari , eram convins ca ceva nu este in regula si iata confirmarea !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.