Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
2
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel, în extaz după victoria spectaculoasă reușită de Anglia în fața Croației: „Am reacționat fantastic”
0
Uzbekistan - Columbia » Luis Diaz își readuce echipa în avantaj
0
Ghana - Panama, decis de un gol marcat în minutul 90+5
0
Selecționerul Croației și-a criticat vehement jucătorii după înfrângerea cu Anglia: „A fost catastrofal!”
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
era de asteptat. sa fim seriosi..toti sunt pompati cu fel de fel de substante doar ca industria doppingului este mai mereu cu 2 pasi inaintea industriei anti-doppingului.
Sportul este de multa vreme afectat ori de dopaj, ori de mafia pariurilor. Ideea e ca se descopera cate putin si lent. Precum o femeie fatala care nu-ti arata totul dintr-odata. Interesele sunt enorme si aflate in maini care nu vor sa le scape.
Ce să spun, le-a trebuit mult până să descopere adevărul ! Froome, se vedea cu ochiul liber, avea altfel de combustibil ! A fost în formă maximă la două mari curse : Le Tour și Vuelta, care-s la o lună distanță, una de alta ! Dar, el era unic, că avea foaia de angrenaj ovală și de aici și forța sa !!! Acum un an, în Le Tour, n-a fost descalificat, deși a alergat 500 de m fără bicicletă dar, nah, când ai pe ”Sky” în spate, ți se permite orice ! Un fel de US Postal... Ciclismul este un sport unde toți iau substanțe, doar că unii iau din alea, nepermise ! Și, s-a făcut o adevărată industrie de distribuire și administrare a acestor substanțe , Armstrong știe ! Ori, nu era prost să lase așa, atârnată în neant, o asemenea industrie . Cei de la Sky au îmbunătățit-o, atât !
Mai bine mai tarziu decat nici o data ! Nu sunt un specialist , dar vazandu-l pe catarari , eram convins ca ceva nu este in regula si iata confirmarea !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.