Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Omul a bătut recorduri pe cățărări cu MINUTE bune. Recorduri deținute de Pantani și conu' Lance care practicai un dopaj sistematic. Și cred că și Vinegard l-am bătut. De ce anul acesta? Aveam 14-15 ani când mă uitam la Pantani si Lance și considerăm nedrepte aluziile celor doi Radu. Am un sentiment de Déjà-vu văzând turul acesta al Franței.
Daca jonas nu ar fi cazut in turul euskadi, azi nu mai vorbeam de pogacar..jonas a luat locul 2, si era la 35% capacitate..vedem la anul daca isi revine vingegaard.
da, a avut o conjunctura aproape perfect de favorabile in italia si franta. sa vedem in spania.
Ma mir cum de mai are Armstrong tupeul de a deschide gura
nimeni nu poate fi cel mai bun in istorie in afara de merckx. nu este posibil. eddie are peste 500 de victorii la profesionisti, era alt ciclism atunci. pogacar poate fi cel mai bun din era moderna.
La startul Giro nu au fost cele mai mari nume, a fost unul dintre cele mai slabe Giro din ultima vreme. La fel, Turul Frantei a avut o Visma cu un lider, Vingegaard, venit dupa o accidentare serioasa, cu un plaman perforat, si cu o echipa mediocra, decimata de accidentari. Pe de alta parte, desi Pogacar imi era oarecum simpatic pana acum, in acest Tour mi s-a parut lacom si ingamfat. I-a cam disparut aura de baietel simpatic si nevinovat. Daca se dopeaza sau nu, probabil nu vom afla vreodata. Dar cand unul e atat de bun, inuman de bun, apar intrebari.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.