Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
Au publicat sumele: câți bani câștigă analiștii TV din emisiunile sportive
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Urmareste reluarea cursei, culmea e ca era pe 5 si Ferrari a facut mai multe puncte in cursa decat Mercedes dar comentatorul acela cu calviție sustine mereu numai prostii.
Are dreptate olteanu' ... Cand Florin Ion ne spunea ca Mercedes se apropie in clasamentul general, Leclerc era deja pe 5, in cursa! Asadar, impreuna cu Sainz, urmau sa aduca 29 de pct la zestrea team Ferrari, pe cand cei 2 de la Team Mercedes, doar 27 de pct, pt locurile 3 si 4 ... Asta pe langa faptul ca, acelasi Ion, care e un Hamilton-ist inflacarat, se lamenteaza, la fiecare cursa, cum i s-a facut o nedreptate lui Lewis, la Abu Dhabi, prin faptul ca safety-car-ul nu a permis, depasirea tururor pilotilor intarziati si doar a celor 3-4 ce desparteau masinile lui LH#44 de cea a lui Max#33 !!
Deci conform articolului si Hamilton si Russell au teminat pe 3 ... :)))
Leclerc era pe 7 sau 8 când spusese asta. Ceea ce dacă rămânea așa, era adevărat. Oricum, în ritmul ăsta în care Mercedes termină constant pe 4 și 5 și Ferrari are probleme cu câte un pilot în fiecare cursă, crezi că nu o să se apropie? Nu înțeleg de ce ai zice că sunt penibili comentatorii, mie mi se par foarte ok. Dă pe mute televizorul sau uită-te pe transmisia de pe Sky Sports. Ai destule variante, nu mai plânge degeaba.
Comentatorul de la digi iarasi la limita penibilului" mercedes se apropie in clasamentul constructorilor de Ferrari "??? !!!
Felicitari actualului si viitorului campion mondial, Max Verstappen #1 !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.