Alte știri din fotbal
Bogdan Stelea îl avertizează pe Ionuț Radu: „Se gândea cineva vreodată că va dispărea atât de repede?”
0
Jucătorul de la Rapid pe lista unei formații din SUA » Cum s-ar putea produce mutarea de 1,5 milioane de euro
0
CCR încurcă cluburile din Superligă! Când ar putea veni decizia care să schimbe tot
0
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Programul complet și clasamentul
0
Știri din fotbal internațional
Mutare „bombă” după ratarea calificării la Mondial » Legenda care ar putea deveni selecționerul Italiei!
0
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Bosniacii tremură pentru Edin Dzeko » Sezon încheiat!
0
Vedetele lui Chelsea s-au săturat de Enzo Fernandez » Legenda albaștrilor l-a trimis „la dracu!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Si apropo de limbaj, cum mai creeaza tensiuni regizate cei de la Netflix in "reality" show'u lor, daca baietii se saluta politicos si se pupa pe circuit ?:D
DA, mare pacat ca Andretti si Cadillac NU au fost lasati sa ia parte la Marele Circ, care culmea este diriguit tot de americani !? :((( Poate ca au avut ei ceva motive personale nationaliste, pe-acolo sau cine stie ?! ;))) In alta ordine de idei n-ai cum sa-i inveti pe piloti in ce fel sa-si reprime sentimentele atunci cand sunt mai mereu in corzi si cu microfoanele deschise-n dreptu' gurii !!
Ce probleme are si FIA. Si cand Andretti a vrut sa vina cu o echipa noua, cu un motorist nou, proiect puternic, nu, nu mai e loc, nu incap 11 echipe in paddock (unde incape Brad Pitt cu tot echipamentu echipei fictive pentru filmu lu peste). In curand eticheta de fasion la conferintele de presa, si alte nimicuri, asta ii preocupa pe ei, dezvoltarea pe business a F1, nu pe sport.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.