Alte știri din fotbal
Atacantul lui Dinamo semnează cu altă echipă din România
0
Gigi Becali demarează tratativele cu Kennedy Boateng: „Mâine acționăm”
1
Sute de oameni au venit la antrenamentul lui Gică Hagi » Doi „tricolori” nu s-au putut pregăti
2
Negocieri în toi pentru transferul lui Darius Olaru! Gigi Becali a refuzat prima ofertă: „Să îmi dea 4,5 milioane”
8
Știri din fotbal internațional
Oleksandr Romanchuk a debutat la naționala Ucrainei » Cum s-a descurcat în fața lui Lewandowski
0
Ce a putut spune Sir Alex Ferguson despre Arsenal, în mesajul de felicitare pentru patronul lui PSG
0
Cu Joao Paulo pe teren, Capul Verde a reușit șocul serii în amicalele internaționale
0
Nebunie și la Paris! Jucătorii lui PSG au sărbătorit în stradă triumful din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
„A zis «mami» și a căzut secerat”. Declarația sfâșietoare a tatălui care ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Marius Daniel Popescu: „Cunosc foarte bine toate fațetele lumii literare ...
Libertatea
Pe gingășie.
The pool boy is ready.
Eu zic, bravo ei, poate că merita, cine stie ce servicii presteaza la vila din Como, ceva ultra strong fetish, eu zic sa nu subestimati serviciile, iar mosul macar e fericit. Ce sa faca, precum Tiriac cu banii la ciorap?
Pregateste-te... in curand va avea nevoie de servicii de curatare a piscinei.
A sarit mosu' si cu parasuta din avion?
”Cadouri”, spuneți voi, la fiarele astea?? Și la ce-i folosesc ei toate astea, la vârsta ei?? Doarme cu ele în pat? Și-a ”vândut” tinerețea pe fiare și @moși”, despre care, spune cineva mai jos, că ea este fericită cu el. Eu zic să nu fim ipocriți, și Monica Gabor era tare ”fericită” cu Columbeanu, doar că minunea nu a ținut mult. În cazul de față, Romina noastră va mai sta 10 max.15 ani cu moșu, apoi va rămâne doar cu un munte de bani, că după 55-60 ani, nu se mai uită nimeni, chiar cu averea care ar avea-o. Uite așa, ți-ai distrus viața(cei mai frumoși ani din viață).
gingas cuplu, mai ales el, da uite d-aia vine calzirea globala, io cu trotineta, ei cu avionu privat, io cantina, ei masina, c-asa-i in tenis, nea Tiri stie mai bine
Vii sa-i vinzi mosului un avion privat si peste cativa ani ti-l face singur cadou.
Vezi, ăsta e sexismul. Femeile vor să fie apreciate doar pentru că există, dar bărbații trebuie să aibă de toate, ca să își permită femei. De unde rezultă că femeia e o cheltuială. Evkdent, nu mă refer la tlate femeile, ci doar la astea pe care le promovează GeSePe-ul.
tu iti dai seama ca domnita asta cum ii spui tu are aproape 40 de ani si nu mai este de mult domnita ci este ea la randul ei batrana dpdv al unui gold digger.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.