Alte știri din fotbal
Avem raportul: Rapid, din rău în mai rău! Pierdere financiară uriașă față de 2024
0
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Se îndoiește de numirea lui Gică Hagi la naționala României » Cere urgent o reacție publică: „Risc foarte mare”
0
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Știri din fotbal internațional
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Urgența lui Chivu înainte de Roma » Gazzetta: „Va fi crucial în recuperarea lui”
0
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
o sa il ia la palme Senna !
apoi se descalifica ei ca oameni cand fac asa ceva...si eu cer decent de mult in tara asta,dar nu o sa o primesti prea curand:( Apoi la noi pedofilii primesc cu suspendare,tu pe astia te superi?:)) Pacat ca a fost un om deosebit,si nu o zic ca acum i s-a intamplat asta,ci in general. A facut multe gesturi de calitate,un familist convins,ceea ce in ziua de azi este rar pt o vedeta asa mare,etc,etc. Da,putem spune ca Schumi a fost o vedeta,nu kim kardashian sau bieber sau cum naiba le zice vedetelor astora....Si familia lui a fost decenta si a comunicat cu presa cat si exact cum trebuie.
Esti doar un ratat de copil , cum poti sa spui asa ceva despre acest om , un moderator sa-i dea ban la acest ratat sau sa-i cenzureze ce a scris.
SANATATE !
Mai bine era oto braun in locul lui
Saracul , mai bine il lasau sa se ducă decat sa l chinuie in halul asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.