Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga. Șoc la Târgoviște
10
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan chemat degeaba la monitor
1
Edi Iordănescu atinge punctul „sensibil” al selecționerului Gică Hagi: „Vor fi expuși criticilor”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Start în repriza secundă: zero șuturi pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Ma odihnesc dupa campionatul de gimnastica :)))))) Am, am urlat, am aplaudat, am sperat, am si lacrimat :D
Prietene, sunt pe subiect de mai mult de un ceas, poate chiar doua, subiectul a fost 'fumat', sa zic asa. Te invit sa fii mai respectuos si sa nu'mi dictezi dumneata mie unde sa comentez ;). Ce zici? Ne facem prieteni? ;)
pacat ca antrenorii sant oamenii lui basescu
Ce faci englezoică mică?? Bagi cu Berlinul??
Mare dreptate ai! Problema este cand incerci sa insinuezi (fara succes!) oamenilor ca avem o tema pe marginea careia comentam. Asa se ajunge la ce se ajunge.
CE BRAVO GSP? Astia numa Becali au in cap.. la agenda au notat 15:00DIGISPORT 1 / FORMULA 1 / MP AL SPANIEI CURSA: MARELE PREMIU AL SPANIEI cum sa nu pui in lista si notezi cu rosu in lista aia de cacao campionatul european de gimnastica? Oricum felicitari fetelor .Au fost superbe!
Belu şi Bitang... infailibili!
Usor ma, discutia era despre altceva.
Ramona , pleaca dracu pe site-uri de fashion , aici se vorbeste de gimnastitica si tu te certi aici pe tema fotbalului ! Ce drac duci lipsa de ceva , spune
Da ,pentru ca asa-zisii ultrasi n-au niciodata argumente,viata lor se "consuma" doar in fata monitorului,iar cand vad ca alt articol este comentat,decat in cel in care se pomeneste de ...li,...cea,...oiu,blaturi si mizerii ...hopa si ei sa-si dea cu parerea.A, mai este o alta categorie,cea a expertilor in gramatica.Ei vor sta si vor analiza cratima si virgula,cu un aer superior iti vor raspunde si te vor dojeni (dar ei saracii,probabil si-au picat "bacul" la limba romana). Intr-o tara normala s-ar fi intrerupt toate programele,pentru ca : SUNTEM STAPANII EUROPEI ! Dar nu,pe noi ne intereseaza Moni,Sanzi,Udutza si alte "pitzi" in detrimentul REGINELOR EUROPEI !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.