Comentarii (79)
spaceCowboy
spaceCowboy  •  26 Iunie 2026, 23:51
Postat de Bisisica pe 26 Iunie 2026, 23:23

E o mare diferenta intre ceea ce crezi tu, mai postac, ca sa fim pe acelasi picior de egalitate, si ceea ce sunt. Nu ma pot lauda ca tine ca sunt sau nu sunt ceva, ca locuiesc sau nu undeva. Nu inseamna ca daca am o opinie contrara tie sunt neaparat ceea ce-ti naste tie o gramada de neuroni incorect utilizati. Sa-ti dau bani de bilete, daca tot iti place ceea ce scriu? Ce amendament iti garanteaza tie asta? Si, apropo, un pic de decenta si de respect e cazul sa deprinzi, domnule - nu "mai postac". Asta ca sa va reveniti din cerurile pline de sine-insiva. Pa!

Băiatule, oricine are dreptul la o opinie, chiar și tu.

costeltudor
costeltudor  •  26 Iunie 2026, 23:34

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Bisisica
Bisisica  •  26 Iunie 2026, 23:23
Postat de spaceCowboy pe 26 Iunie 2026, 21:19

Măi postac, eu locuiesc într-o țară în care dreptul la exprimare liberă este garantat protejat de Constituție, printre altele nu primesc ban dacă scriu ceva critic dar absolut ,,non-vulgar” dar despre meme sau becali. Apoi tot Constituția acestei țări îmi dă dreptul să mă apăr și să îmi apăr casa (2nd amendment). Știu ce înseamnă libertate și chiar nu simt nevoia să îmi schimb numele. —— Pe de altă parte cred că tu faci parte din adunătura care încă crede că secțiile de votare au fost pline de telefoane ,,putinist-tiktoktiste” și nu de cetățeni români care vroiau o schimbare, după 35 de ani de umilințe. Comentariile tale mă amuză nespus de mult, așa că nu amâna răspunsul prea mult! Lol!

E o mare diferenta intre ceea ce crezi tu, mai postac, ca sa fim pe acelasi picior de egalitate, si ceea ce sunt. Nu ma pot lauda ca tine ca sunt sau nu sunt ceva, ca locuiesc sau nu undeva. Nu inseamna ca daca am o opinie contrara tie sunt neaparat ceea ce-ti naste tie o gramada de neuroni incorect utilizati. Sa-ti dau bani de bilete, daca tot iti place ceea ce scriu? Ce amendament iti garanteaza tie asta? Si, apropo, un pic de decenta si de respect e cazul sa deprinzi, domnule - nu "mai postac". Asta ca sa va reveniti din cerurile pline de sine-insiva. Pa!

10Klaudiu
10Klaudiu  •  26 Iunie 2026, 22:44

Ma doare-n cot de supararea rusilor .... chiar ma bucur. Primesc ceea ce merita.

spaceCowboy
spaceCowboy  •  26 Iunie 2026, 21:38
Postat de DanielDand pe 26 Iunie 2026, 21:29

Dar când ia bombardat Israelul pe Palestina și a omorât o grămadă da persoane,mi sau zeci de mii sau când a bombardat Israelul Libanul da a omorât iarăși zeci de persoane, atunci a mai reacționat acest bufon a lu chiorul matroz care ai căra sacosele de banii??!.

Care a fost capitala Palestinei acum 50 de ani? Dar în urmă cu 250 de ani? Dar în urmă cu 2300 ani?

spaceCowboy
spaceCowboy  •  26 Iunie 2026, 21:37
Postat de Bentzer pe 26 Iunie 2026, 21:27

O adevărată lecție de democrație oferita de piticul atomic de la Cluj. Oricum nu știe ce-i fairplay-ul. Încearcă cu obstinație sa ajute echipele din Cluj sa câștige campionatul. A uitat de perioada când era lacheul lui Basescu. E mare viteaz. Sunt curios ce va face dacă Rusia va ataca România. Unde credeți ca se va ascunde?

Nu e nevoie să facă mari eforturi să se ascundă… e deja aproape invizibil, dar cu gură mare.

kosmeen
kosmeen  •  26 Iunie 2026, 21:33
Postat de GeShePee pe 26 Iunie 2026, 20:59

Cand SUA si stapanii lor, Israeleul, declara razboaie, omoara copii si rapesc / asaineaza presedinti - nu mai esti la fel de vocal, nu? Demagogie maxima si falsitate.

Salut ! De unde reiese ca un om care se pozitioneaza anti Rusia este automat pro America? Exista si neutralitate (vezi Elvetia). Si da, marile puteri sunt o apa si-un pamant. Asa au fost mereu. Tocmai de aceea trebuie sa avem grija sa evitam asocieri potential periculoase si sa ne vedem de treaba noastra atata timp cat suntem lasati in pace. Cand nu vom mai fi lasati in pace, atunci vom avea de ales cum sa raspundem. Doar sa n-o face iar cu clasicul "sar'mana, boierule!'

DanielDand
DanielDand  •  26 Iunie 2026, 21:31

Credeam că face metroul la Cluj ????????????????????***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Bentzer
Bentzer  •  26 Iunie 2026, 21:29
Postat de mzm1 pe 26 Iunie 2026, 20:43

Bravo, domnule Boc, toată stima pentru această lecție dată deopotrivă Rusiei și federației internaționale respective!! Conducătorii Federației internaționale de gimnastică ritmică au luat o decizie extrem de ciudată!! De ce să ridici suspendarea când nu s-a schimbat nimic? Dimpotrivă, Rusia duce în continuare un război de agresiune împotriva Ucrainei, iar Putin este în continuare dat în urmărire internațională de către CPI (Curtea Penală Internațională) pentru „CRIME IMPOTRIVA UMANITĂȚII, COMISE PE TERITORIUL UCRAINEI”! Războiul de agresiune împotriva Ucraineai durează de peste 4 ani și a făcut deja peste 2 mil. de victime (morți și mutilați), în cele două tabere!! Nu am nimic cu sportivii ruși, dar să fie clar, ei sunt victimile politicii de agresiune a Moscovei!

*** O țineți lângă cu marea democrație numită Mucraina. Israelul are voie sa participe la toate competițiile, Rusia nu. Halal democrație!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

DanielDand
DanielDand  •  26 Iunie 2026, 21:29

Dar când ia bombardat Israelul pe Palestina și a omorât o grămadă da persoane,mi sau zeci de mii sau când a bombardat Israelul Libanul da a omorât iarăși zeci de persoane, atunci a mai reacționat acest bufon a lu chiorul matroz care ai căra sacosele de banii??!.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8
Comentează