Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi despre adversara din Norvegia pentru retur: „Poate câștiga campionatul în România”
0
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Echipele probabile + cotele
0
UTA - Oțelul deschide runda #2 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Dinamo a anunțat 5 plecări dintr-un foc cu o zi înaintea derby-ului cu Craiova
4
Știri din fotbal internațional
Ce avere a făcut Gianni Infantino în 10 ani la președinția FIFA! » Răzvan Burleanu și ceilalți 36 de membri ai Comitetului Executiv au împărțit 11 milioane în 2025
0
Valentin Costache, salvator la Chișinău » A marcat golul care păstrează speranțele calificării
0
Oprit la volan de două ori în câteva ore și depistat pozitiv la droguri » Probleme pentru jucătorul de la Mondial
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
2
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
2
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Radu Miruţă dezminte că ar fi plătit 2.500-2.700 de euro pe noapte, în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Cutremur vineri dimineața în România: unde s-a produsul seismul
Libertatea
CATALINUTA P0NOR este zeita barnei asa o sa ramana pt totdeauna ne simtim onorati ca ne reprezinta .frumoasa si talentata fata asta le are pe toate .la cat mai multe medalii si in viitor. CATALINA PONOR= FRUMUSETE,TALENT,FORTA SI PERSEVERENTA.
Nu are rost comparatia ta , este fortata . gimnastica este superba si ne-a adus sadisfactii DE AUR . Dar NIMIC nu poate inlocui FOTBALUL . Indiferent cum este el !!!! P.S. Ponor ESTI O MARE CAMPIOANA , SI COLEGELE TALE ASEMENEA !!! Bafta maxima la olimpiada .
Felicitari gimnastelor noastre de aur! Felicitari gimnasticii romanesti! Romanii ar trebui sa fie mai mari fani ai gimnasticii unde medaliile se castiga cinstit! Nu cu valize de bani, ca in fotbal - de ce oare mai stau romanii sa se uite la simularea de fotbal platita cu valize?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.