Alte știri din fotbal
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe de start
0
Pe cine l-a cedat gratis Gigi Becali: gol magnific în Superliga, de la 30 de metri!
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Eppel face „dubla”
0
Marius Baciu așteaptă noile transferuri: „Până în ultima oră, la 12 noaptea, ca să fim echilibrați”
1
Știri din fotbal internațional
Chivu trimite un jucător la echipa pe care o va înfrunta duminică » Inter îl poate vinde cu o sumă dublă peste un an
0
Surpriză mare pe Anfield! Liverpool, chinuită și de Nottingham Forest în Premier League
2
Cristiano Ronaldo a scris istorie și la Al-Nassr » Golul #978 și încă un record doborât de atacantul portughez!
0
Alexandru Mitriță se distrează în China » Hattrick într-o repriză în fața lui Burcă și Ioniță!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
O bijuterie a Bucureștiului se luptă cu timpul, în timp ce restaurarea bate ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Cristi& Gabriela: de obicei ziarele se trezesc numai cand este vre-o stire bomba din gimnastica : n-au luat medalie de aur, (FARA AUR!!!) se retrage vre-o gimnasta (INAINTE DE VREME!!!). Ce fac fetele noastre pt Romania nu fac 3 presedinti si 300 de senatori la un loc.Insa nu este important sa scrie despre gimnastica, Vadim e mult mai important.
@cristi-subscriu la observatiile tale.Cei de la GSP nu prea mai au timp de asemenea banalitati fiind ocupati cu lucruri mult mai importante,cum ar fi nunta lui Chivvu si a amaratei care-i va fi sotie, de copilul acestor "celebritati",etc.Ce rost are sa pierzi vremea cu anonimi cum ar fi gimnastii si gimnastele noastre,cand asemenea "personalitati" au atatea de aratat?Ce conteaza ca imnul nostru se aude ptr ca acesti copii lupta pe podium?Important e ca nulitatea de Chivu stra
azi incep nationalele, dar domnii ziaristi nu au nicio treaba. nu exista o ora, un loc de desfasurare al concursului. ca de obcei, dati ce aveti chef. Rusine sa va fie! de gimnastica masculina ati auzit?! nu prea cred! va fi si ea prezenta la nationale si la jo! sunteti praf!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.