Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
1
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
7
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
3
Știri din fotbal internațional
Franța - Spania » Superduel european pentru finala Campionatului Mondial: Mbappe versus Yamal!
0
Decizie neobișnuită pentru semifinala contra Angliei » Superstiția campioanei mondiale are aprobarea FIFA!
0
De ziua lui, Lamine Yamal a numit cele două cadouri ideale
0
Președintele țării a desființat naționala Braziliei: „Nu se poate, ce rușine! Dacă ar fi câștigat, toți ar fi dansat...”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
De mult tot aud formularea asta cu furatul copilariei. Oameni buni, cand faci sport de mic, pentru tine asta este normalitatea, asta este viata, pentru ca nu cunosti altceva. De ce se tot accidenteaza Larisa Iordache, mai ales inainte concursurilor mari ? Pentru ca atunci solicitarile sunt mai mari, iar unii sportivi sunt mai fragili, fizic sunt fragili. Diana Bulimar de ce s-a accidentat ? De ce ar mai iubi ea gimnastica ? Si de ce n-ar mai iubi-o ? Gimnastica a facut-o omul care este astazi, si cand merge pe strada nu e o oarecare.
Îmi pare rău pentru fetiţa asta, e cea mai bună gimnastă pe care-o avem. Sper să nu rămână cu sechele şi să performeze în continuare.
Si aduce cele mai mari satisfactii. Pana la urma putea sa fie bolnava si fara sport. Asa prin sport, e sanatoasa fizic insa apar si accidentari. Ok, accidentare nasoala, dar fotbalistii de exemplu au parte la ora actuala si de 3 operatii de ligamente in cariera! Larisa Iordache va avea viitorul asigurat, de catre statul roman.
Se vede ca n-ai facut sport in viata ta! Pentru cei care fac sport de mici, sportul e cel mai frumos lucru din viata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.