Alte știri din fotbal
Cel mai în formă jucător de la CFR Cluj își pune rivala în gardă: „Vrem a șaptea victorie la rând”
0
Rapid - Petrolul: surprize mari în echipa de start alcătuită de Gâlcă » Primele informații de la stadion de la reporterii GSP
0
Fostul jucător de la Craiova a pus tunurile pe giuleșteni: „Rapid nu va lua titlul niciodată!” » Moruțan, cel mai „șifonat”: „Nu mi-a plăcut deloc”
0
Daniel Pancu dezvăluie ce probleme are înainte de meciul cu U Cluj: „Sunt lucruri reale. Doar 32 de minute la antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
UEFA a anunțat: un gol marcat de FCSB, cel mai frumos din faza grupei din Europa League
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Ceea ce spui este fals. In primul rand nu mai departe de anul trecut a luat un aur si un argint european. Apoi, spui ca a fost doar aproape de podium... intr-adevar, esti slab cand esti pe 4 in lume, ce sa zic! Din punct de vedere al spectatorilor macar mai avem pe cine sa vedem si in cine sa ne punem un gram de speranta. Din punctul sau de vedere, concureaza cat vrea, sunt unii care nu suporta sa se vada invinsi si ies cum zici tu, in plina glorie, pt ei conteaza prestigiul, sunt unii care de placere merg si ca simpli concurenti. Oricum, la ora actuala nu pare ca varsta il incurca pe Marian, ci absenta indelungata. El e oricum la un nivel bun si cred ca mai poate arata destule la nivel inalt. Eu personal vreau sa mai participe macar pana la JO 2020 inclusiv.
Declaratia lui Forminte mi se pare geniala, deci tot Denisa Golgota nu e la nivelul asteptarilor. Or fi celelalte, ce sa zic! Nu poti totusi sa zici asa ceva de numarul tau 1 de departe, fata trebuie incurajata, nu demoralizata. Rezultatele de la Europene, i-o spun eu lui Forminte, au fost total nesperate, n-a crezut nimeni ca ne intoarcem cu vreo medalie de acolo, a fost la vreo 2 minute de aur la sol. Sigur, fetele au un lot foarte slab, din pacate trebuie sa asteptam pana la anul pentru cele 2-3 junioare care au confirmat anul asta, care le-au dat clasa senioarelor la Nationale. E putin abstracta situatia, sa nu te poti baza pe ce ai mai bun, dar asta este. Singura de la senioare (exceptand-o pe Golgota) de care se mai legau niste sperante, Ioana Crisan, fata de anul trecut e in total regres in loc sa o vedem la un alt nivel in sens pozitiv. Marian nu e deloc in forma, am vazut ca si la sarituri are note de plecare destul de mici, cu care nu poate pretinde sanse la medalii. Cred ca obiectivul sau realist e sa prinda finala la sarituri si cam atat.
Daca nu este suta la suta sanatos, de ce a mai facut deplasarea??? Dragulescu lasa impresia ca se cramponeaza de statutul de concurent, desi in ultima perioada doar s-a apropiat de podium. De ce nu accepta faptul ca orice performer are o limita impusa de varsta. O iesire din scena normala ar lasa o impresie mult mai puternica si amintiri mult mai intinse in timp decat una petrecuta dupa ce nu mai ai loc in top!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.