Alte știri din fotbal
Chindia Târgoviște - Steaua, în etapa 7 a play-off-ului din Liga 2
0
Alexandru Gîț, operat după accidentarea horror: „E în stare de șoc! E speriat”
0
Acum oficial FRF, Ilie Dumitrescu vrea schimbarea regulii U21: „Asta am propus”
2
Englezii au rămas șocați când au văzut scenele din România: „Bizar”
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Dan Șucu a promovat-o pe Ostiamare în Serie C și-l avertizează: „Nu vom fi satelitul nimănui!”
0
Arne Slot a dezvăluit starea lui Mohamed Salah, înaintea derby-ului dintre Liverpool și Manchester United
0
Marcelo dă exemplu 4 legende de la Real Madrid: „Jucau în Champions League, dar erau și în facultate”
0
Premieră în istoria celei mai vechi competiții din lume! » Ce se va întâmpla pe Wembley la meciul de pe 16 mai
0
Lifestyle
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
3
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Reprezentanții Palestinei și Israelului au refuzat să-și dea mâna la ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
Fara suparare, esti un ***! Hai ca mai vorbim peste cativa ani daca trebuia desfiintata echipa. Apropo, vezi ca ceri desfiintarea unor copile care nu au nicio vina. Si au muncit pana la 17 ani probabil de mii de ori mai mult ca tine pana la... 12, dupa ceea ce spui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu cu ce anume ne poate incalzi ca nu s-a ratat la paralele in conditiile in care notele sunt atat de mici. Adica pe undeva e nasol ca avem astfel de note fara ratare. Astea sunt rezultatele anilor de nepasare si de ignorare a problemelor de la acel aparat. Sa ajungi sa vezi cum vin gimnaste din Chile, Columbia, Australia cu exercitii mai bune la paralele... In fine, e un pas inainte, evolutie peste asteptari, speram ca la anul sa revina Iordache si sa faca bine pasul spre seniorat junioarele de la Europeanul de anul asta. In rest, cred ca in afara de 1-2 exceptii, le multumim fetelor ca ne-au tinut in cursa pt Tokyo si cam asta a fost munca lor la lotul national, trebuie neaparat sa gasim solutii la un alt nivel, care s-ar putea sa apara inca de la anul.
Asta-i obiectiv, clasarea intre primele 24 la echipe??? Pe vremuri era esec daca nu se castiga medalia de aur si durere mare daca nu era medalia... Propun desfiintarea acestei rusini care a ajuns acum echipa nationala feminina de gimnastica, macar sa stim ca s-a ales praful definitiv si sa ramanem cu amintirile vremurilor Nadiei si ale lui Bellu si Bitang!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.