Postat de misu50 pe 19 Septembrie 2022, 09:02

adrian.7  •  19 Septembrie 2022, 12:50

@misu50...mult timp după ce tu sau cine oi fi vei fi oale și ulcele despre fata din Ghencea se v a vorbi în handbalul și în sportul mondial...Respect Cristina Neagu

DoarUTAconteaza
DoarUTAconteaza  •  19 Septembrie 2022, 09:32

Am vazut meciul, la TV. Am avut impresia ca A Vasile a facut o tactica in care Neagu sa fie marcata , sa scoata 1-2 adversare, din joc,, dar sa nu arunce des. Ea a angajat pivotii ,...sau a dat " pasa de gol" , la vreo 12 goluri, nu a marcat, dar a facut un joc de echipa,...foarte bun, mai ales ca CSM a avut aruncatoare bune, care si stiu sa faca patrunderi, pe 6 m. A fost o victorie clara.

misu50
misu50  •  19 Septembrie 2022, 09:02

swdc
swdc  •  19 Septembrie 2022, 07:38

Felicitări echipei & respect pt. Cristina Neagu & colegele de echipă!

traian_v
traian_v  •  18 Septembrie 2022, 19:30
Postat de Razvan pe 18 Septembrie 2022, 18:41

Tine o cat mai mult pe neagu pe tusa si lasa frantuzoicele sa joace ca astea is camp. mondiale, au scheme de joc de n a vazut antrenorul roman numa la tv. Portaru din a 2 a repriza titular, ii grozava