Alte știri din fotbal
Voluntari - Sepsi, în play-off-ul din Liga 2 » Un punct le aduce promovarea în Superligă
0
Claudiu Niculescu l-a auzit pe Dorinel Munteanu și i-a bătut obrazul: „Poate știe el mai multe”
1
Jucătorii de la FCSB văd doar barajul de Europa în fața ochilor: „Trebuie să salvăm sezonul”
0
„Frustrați” » Alexandru Albu i-a făcut praf pe jucătorii de la FCSB: „Vorbeau cam mult și ei nu ajungeau la poartă”
5
Știri din fotbal internațional
„Săpat” de jucători și sponsori! Noul selecționer a demisionat cu o lună înainte de startul Mondialului
0
Gerard Pique a comis-o din nou: amendă de 200.000 de euro!
0
Lamine Yamal nu uită și nu iartă! L-a atacat pe Bellingham
0
Carlo Ancelotti a anunțat lotul lărgit al Braziliei pentru Mondial » Decizia în cazul lui Neymar
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
0
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Explozie a cazurilor de violență domestică în România. Județele în care ...
Libertatea
Soldați ruși schilodiți în războiul din Ucraina au fost puși să defileze la ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Comuna din România în care localnicii plătesc taxe și impozite de drag: ...
Libertatea
C.S. Rulmentul-Urban- VOC Amsterdam 49:15(26:7)
e foarte accidentata Yeliz Ozel asta; de aia a dat 57 de goluri in Liga Campionilor (au jucat 6 meciuri)... si de aia da peste 10 goluri la nationala Turciei meci de meci (anul acesta); nu aveti voi la Valcea centru ca Yeliz... mai bine ai spune ca Gatzel-Han s-ar putea intoarce la Zalau, ea e asa cum spui tu de Yeliz
Győri Audi ETO KC - Ikast Brande EH 25-27 (15-11)
valcea V-A LUA PLASA DACA O IA ACUM PE OZEL! CAND a vrut TADICI sa o ia era la Kometal in urma cu 2 ani de zile! De atunci a stat un an accidentata, are aproape 30 de ani si este umbra aceleia de acum 2 ani. NU ARE LOC LA VALCEA SI NU V-A JUCA NICI CAT SUCS GABRIELA! PARIU!!!!
HC Zvezda Zvenigorod - R-Kometal Gjorce Petrov 30-22 (13-8)
hai ma nene lasa-ma : ada o norvegianca, face cat 2 romance si 4 turcoaice !!!
pt ozel.nu conteaza daca a jucat pt nationala turciei.nu e ca la fotbal.naturalizata poate juca,ceea ce nu prea cred ca se va intampla.noi nu suntem in stare sa aducem jucatoare romance care joaca afara,si JOACA BINE,si sunt destule.doar canu e cine sa le vada.federatia de rahat care o avem merge doar pe interes.uitati-va doar ce antrenor apus la fete!!!punct.gata ca deja mi-e scarba.
mestere, Yeliz Ozel joaca in centru, nu e inter; ori Oltchim nu are centru de valoare ei acum; nu-mi spune ca Lecusanu sau Gaztel-Han este peste Ozel... prima nici macar nu e centru
Ozel e foarte buna, am vazut ambele meciuri cu Baia Mare. E un inter foarte bun, oricand o poate scoate din echipa pe Meirosu, Lecusanu sau Luca, asa ca prietenilor din Valcea, nu mai vorbiti ca nu stiti! OZEL e o jucatoare de primul 7 la Valcea, ar putea linistit sa joace si in nationala Romaniei daca nu ar fi apucat sa joace pt Turcia!
cota lui Ozel a fost umflata. Nu e chiar asa , o speritoare, o superjucatoare. A fost anihilata bine de apararea lui HCM. Punct rosu pt. prof.Baban,pt modul in care a pus la punct apararea( mai buna decat atacul);+ o portarita f.b.La valcea, Ozel va ajunge juc. de pluton, va lustrui banca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.