Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, pregătit să treacă la următorul nivel: „Nu le-am mai văzut de la începutul play-off-ului”
0
Ianis Tarbă: „Aș vrea FCSB la baraj ca să câștigăm și să sărbătorim frumos”
0
Ce s-a întâmplat după U Cluj - Dinamo » Imagini spectaculoase în Ardeal
0
„Pe cine vrei la barajul pentru Conference League?” » Ce a răspuns Alexandru Musi
0
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Olanda e o surpriza placuta la acest campionat, este intradevar ca sau schimbat generatiile si incet-incet vor creste dar parca nu vad sa faca mai multi purici decat pana in aceste sferturi care se vor juca, oricum Norvegia la cat de complexa e ca echipa, anu asta sunt slabe rau, o vad favorita la turneu asta ori pe Danemarca ori pe Franta !!!
dar nu te-am injurat astia bareaza orice ce nu le convine voiam sa spun ca nu trebuie sa fim suspiciosi si sa apreceim performanta
Pe Rusia am condus-o cateva minute bune, dar intradevar ca e periculoasa, a venit sovieticu ala inapoi de Trefilov si sigur vor face o pregatire spartanica !!! Singura chestie buna la Rusia este ca sau cam pensionat tancurile rusesti de acum 5-6 ani cand faceau furori !!!
Serbia e macinata de probleme interne si in acelasi timp trece printr-un schimb de generatii. Olanda are o echipa destul de puternica dar nu au experienta la un asemenea nivel.
Romania Ryde de Brazilia si o trimite inapoi in tara cafelei :))))))
Doare rau victoria asta, nu? Lasa, ma ca o sa te bucuri in curand. Urmeaza atatea infrangeri din care sa va hraniti amaraturile voastre de hoi/turi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa zicea si reghe .. inainte sa-si dea geamurile jos din fatza prin las vegas =)) bine, el nu avea limbaj de shantz cum avetzi voi de la fcsb 2003 s.a. =))
asa zicea si reghe .. inainte sa-si dea geamurile jos din fatza prin las vegas =)) bine, el nu avea limbaj de shantz cum avetzi voi de la fcsb 2003 s.a. =))
Defapt singura invincibila pentru noi este Muntenegru, Norvegia intr-adevar este un complex dar anul acesta sunt mai slabe si in grupa s-a vazut ca diferenta intre noi si ele nu este atat de mare, la Rusia la fel,desi imi este mai frica de Rusia decat de Norvegia,au antrenor mai bun,moral mai bun,iar aceasta echipa este rezultatul a catorva ani de constructie. O alta echipa pe care o privesc cu teama este Ungaria...intr-un meci Romania-Ungaria se poate intampla orice dar avand in vedere valoare superioara a unguroaicelor n-as vrea sa picam cu ele si sa l-e dam ocazia sa ne invinga.
Olanda pare o echipa incredibila,Cum sa bata Serbia la 16 goluri diferenta?!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.