Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Revelația sezonului a câștigat prima cupă din istoria de 120 de ani a clubului
0
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Benzina s-a scumpit, motorina s-a ieftinit. Cât costă un litru de carburant ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adevărul despre Berilă, criminalul care a ucis șase oameni într-o singură ...
Libertatea
http://www.tv-sport-hd.com/tv1/dolcehd.html la mn merge perfect
Romania Ryde de Brazilia si o trimite inapoi in tara cafelei :))))))
Handbalul nu va muri în următorii 15 ani, cu siguranta deoarece sunt foarte mulți iubitori ai acestui sport. Ne vom organiza mai bine și vom fi ceea ce am fost. Suntem în stare, ne mai trebuie puțină ambiție. Cunoscători ai acestui sport sunt destui și slavă Domnului ca încă sunt în viata, material genetic suficient, salile sunt încă o mică problemă dar poate fi rezolvata. De la anul va mai fi un ONG în Bucuresti care se va ocupa prioritar de handbal. Si-a propus să implice toți factorii care pot să determine inalta performanță .
Am spus care a fost problema lui Tade la Steaua, nu a avut antrenorul care sa-l puna in valoare, radoi nu e antrenor, era un tip care statea pe banca ilegal, ce sa-le spuna el saracu la toti jucatorii ?? nu ai vazut ca nimeni din lotu stelei nu mai juca ce au jucat cu alti antrenori ?? Antrenoru e o piesa foarte foarte importanta in angrenajul unei echipe !!!
cat de curand si la craiova se sparge buboiu, deja pe rotaru la luat cu bratarile la mana, cand o s-o i-a si pe olguta in niste dosare nu mai bune aflate pe rol la DNA sa vezi cum dispare si csu craiova, e valabil si pentru ceilalti baroni care intretin echipele din bani publici ( pandele la voluntari, capra la petrolul, sarcina la pandurii) !!! Sa vedeti dupaia circoteca
Da la juniori ne-au batut cu 3-0 la giurgiu dar la echipele senioare profesioniste inafara de Aalborg ( nume de bere) si Miditiyland mai nou nu sunt o fortza !!! Parca si fosta Steaua le-a dat lui Aalborg 6-0 aici la bucuresti pe National Arena si acolo au facut 1-1 !!!
Corect,dar in Danemarca si Norvegia(unde handbalul e sportul national) se si investeste foarte mult,in Serbia mai putin insa sarbii compenseaza prin determinare.
asa zicea si reghe .. inainte sa-si dea geamurile jos din fatza prin las vegas =)) bine, el nu avea limbaj de shantz cum avetzi voi de la fcsb 2003 s.a. =))
AM SPUS .. ATUNCI CAND TOTI.. ERAU CU GURA MARE.. VOM ATINGE SEMIFINALE CEL PUTIN.... CONFORM UNEI SCHEME MAI VECHI.. MAI E UN MECI..HAI ROMANIA
Fără înjurături Batman !!! Dacă atât te duce mansarda aste e problema ta!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.