Alte știri din fotbal
După 13 ani, Gigi Becali a povestit cum a făcut celebra „omenie”: „Nu voiam să îl bat pe Hagi”
0
Clubul din Superliga, uimit de refuzul căpitanului: „Avem 4 oferte pentru el, de ce nu vrea să plece?”
0
Transfer în play-off: internaționalul crescut de Sporting a semnat în Superliga
0
Portughezul crescut de Benfica rupe porțile în Superliga, dar e uluit de ce a găsit în România: „Două lumi cu totul și cu totul diferite”
0
Știri din fotbal internațional
Previziunea lui Cassano despre Chivu: „Sortit să ajungă antrenor de top! Îmi pare rău pentru Inter, dar...”
0
Edi „Jordanesco”, la concurență cu Xavi Hernandez pentru preluarea echipei
0
Tottenham a primit oferta pentru Radu Drăgușin! » Roma ar putea plăti o penalizare dacă nu-l va cumpăra
0
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
4
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
8
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Donald Trump vrea Groenlanda cu orice preț. „Dacă nu o ...
Libertatea
am inteles,lecturezi un text si nu intelegi nimic,asta e,unde esti nu ai nevoie,acum cateva zile cineva cu alt nume a inventat aceeasi scuza da a raspunde(e o vb,cine se scuza se acuza,dupa cum esti votat ai 4-5 conturi,ultimul de cateva zile ,e simplu ,aici intra putina lume si cand apare unul nou citesti postarea din curiozitate ,esti dezavantajat ca ai un orizont lingvistic limitat si din prima te-am ghicit,confirmarea a venit imediat ,tu postezi tu raspunzi)deci raspunsul ramane valabil,nu tb sa raspunzi,in putin timp o sa ai soarta de pe FB,acolo trafic ,la cate suturi ai luat cred ca ai pielea tabacita totusi e bine sa consulti si un doctor pt linistea ta
Pai ai lasat un comentariu public pe un forum de sport, e interzis sa vezi si parerile altora? Oricum nu iti scriam, dar am vazut ca papi ce nu trebuie, ti-am oferit informatii ca sa nu mai scrii tampenii, dar cred ca iti place sa faci treaba asta la adresa unui club polisportiv cum e CSM Bucuresti, sa ai spor!
Esti obsedat de "mai multe conturi", asta e singurul meu cont.
Unu, s-au plătit toate restanțele! Nu știi ce însemnă donații !!? Sunt oameni de afaceri, foarte buni prieteni cu președintele CS Rapid, care nu vor să fie cunoscuți pentru contribuțiile lor! Motivele le aparțin !
am inteles,esti bugetar,esti militian,esti oltean de langa Dunare stabilit la Buc,esti *** ***,microbist,exprimarea nu e punctul tau forte,ai mai multe conturi aici,nu inteleg de ce tb sa-mi raspunzi ,nu ma intereseaza parea ta(si a clonelor)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu de-abia astept sa plece, sa vina careva salvator, sa vedem daca la el era problema. Banul, bata-l vina, ca pleca de mult daca nu avea salariul pe care il are. Dar atata iti spun "maestre", daca peste 2-3 ani il vedem performand cu ceva echipa de pe afara si pe CSM tot neprinzand Final 4 cu ceva "scula" straina... atunci iti astept tie demisia din orice pozitie de comentator sau jurnalist. Nu ca nu ai avea destule argumente sa ti-o dai si acum. Ca na, e misto, Adi Vasile nu e profesionist, da' ce sa zic, Costi Pruna e. Ipocrizia tipica, toti acuzam, nu ne vedem niciunul pe noi insine. Ia zi, comentariile tale la meciurile de handbal, cat de profesioniste ti se par? A, tu nu lucrezi la stat, eterna scuza. Cred ca postul la care comentezi tu a fost destul de bine sustinut de stat ca sa ajunga ce a ajuns, deci linistit, pe exact acealeasi conceptii, esti in aceeasi oala cu Vasile, poti demisiona oricand, ar fi chiar indicat. Vasile e antrenor pe langa ce esti cu ca si comentator.
Asta atat a inteles din "s-au mai achitat din restante", in traducere, s-au virat banii pentru o luna ca sa nu poata sportivii sa depuna memorii si sa plece gratis, practic ii leaga la maini si picioare cu salarii aruncate in batjocura ca sa nu poata pleca liberi, auzi la el, cica "donatii", din donatii au facut rost de bani :))))) Le-o fi donat nea Sucu o canapea si au vandut-o :)))))
Tu nu vezi ce tampenii scrii acolo? :))))) Clubul asta are sportivi prezenti la toate competitiile majore, la lupte, la atletism, gimnastica, natatie, box, sa iti mai spun despre trofeul Champions League adus in Romania de echipa de handbal feminin? Dar despre grupele de junioare de la handbal feminin, despre campioanele nationale la J1, J3 si J4? Esti pe langa subiect, dar tu te-ai obisnuit....
Donatii?? Unde te crezi, cumetre? :)))))
aici e o afacere politica,daca se schimba politicul se duce si echipa(multi vor cumpara sfoara si sapun)cand auditul gaseste nereguli(contabilu si presedintele clubului premiati cand alb pe negru se scrie ca nu pot sa fie premiati)si nu se iau masuri,se asteapta alegeri si poate apar si surprizele atunci,un club creat artificial ce toaca banii primariei fara nici o medalie europeana ,balcanica castigata,dar o sa vina scadenta si vor da si cu subsemnatul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.