Alte știri din fotbal
Victor Pițurcă a numit SINGURA echipă din România la care ar mai fi dispus să lucreze: „Numai acolo, dar NU ca antrenor”
0
Lovitura iernii la FCSB » Florin Tănase, la un pas de a pleca de la echipă
0
„A fost execuție, am văzut bilețelele” » Cristi Borcea vorbește despre un moment-cheie din viața lui: „Vă dau exemplul Mitea”
0
Internaționalul de 1.000.000 de euro, remarcat de MM Stoica în Superligă: „N-am stat pe gânduri când mi-a venit oferta din România” + Amintiri cu Messi din MLS: „Era bătaie pe tricoul lui”
0
Știri din fotbal internațional
În fața unui întreg stadion! » Casemiro a răbufnit la adresa managerului Ruben Amorim: „De ce?”
0
Echipa din Premier League nu va avea un stadion nou prea curând » Planul a intrat în impas
0
Henrikh Mhitaryan, despre impactul lui Chivu la Inter: „Eram la fundul prăpastiei când a venit”
0
Incidente grave în Belgia! Anderlecht - Charleroi, întrerupt minute bune după ce un jucător a fost lovit cu o sticlă de ultrași
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Un nou deces suspect în cercul lui Putin: „păstrătorul secretelor” lui ...
Adevărul
Romancierul Sebastian Perju, apel pentru societate: „Aduceți maidanul ...
GSP SPECIAL
Statele Unite oferă garanții de securitate pentru 15 ani, dar Rusia acceptă ...
Libertatea
Cred că la "deplasarea în teren îmbunătățită" a arbitrilor dl. Din se uită la alt campionat. Se vede clar diferența de ritm dintre liga noastră și lumea bună. Nu știu dacă e doar vina arbitrilor sau și a jucătorilor dar arbitrii se vede că nu grăbesc repunerea mingii în joc. Nu degeaba transmisiunile de handbal de la noi nu se mai încadrează în standardul de 90 de minute. Succes pe viitor să mai găsiți posturi care să dea bani pe competițiile noastre fără garanția asta. Când au ocazia să își mai tragă sufletul la un fault de 9 m de exemplu o fac. Consecința: nu ținem ritmul adversarilor când avem meciuri internaționale pentru că nu suntem obișnuiți. Despre centrele de excelență - dacă tot mai tocați bani cu așa ceva - până acum a răspuns cineva pentru **** (autocenzură) excelente pe care le-au scos? V-ați pus problema să îi înlocuiți pe cei care predau pseudohandbalul pe care îl vedem la români? Să fie prioritar viitorul jucător și nu profesorii să fie bătuți în cuie pe post.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.