Alte știri din fotbal
Se gândește serios să plece de la FCSB în vară: „Ar fi bine”
0
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Din pacate nimeni nu ravneste la scaunul lui. Este un scaun pentru persoane cu probleme locomotorii. Asta este norocul lui.
Tot am batut si noi ceva. Am batut toba.
faceti repede calcule cum ajunge Romania campioana mondiala. Treceti repede la lucru, nu avem timp de pierdut. La fel si pt Halepa, imediat calcule cum ajunge ea nr 1. Ati inceput calculelle?
mondialul acum incepe? Sunt sanse ca acum sa se termine. Si ca sa ma exprim ca in sud.....ca avem decat gloabe.
O a doua infrangere (fereasca Sfantul!) cu ... Senegalul, ne-ar 'ucide' handbalul pentru urmatorii 5-6 ani.
gloria bistrita chiar ar merita dezafiliata
ryde n-a ,,creat,,niciodata echipe,ptr asta trebuie un antrenor roman,e clar ca s-au schimbat generatii si trebuie o reconstructie ca in orice domeniu din romania.Doar ne peticim cu antrenori romani care n-au nci o idee despre campionat,filozofie sau caracter romanesc.Am ajuns sa ne para rau dupa ghita tadici,dar platim si tribut infuziei de jucatoare straine platite din bani publici(ca si la fotbal de altfel).Intreb si la handbal cum am intrebat si la fotbal,dece sa platim jucatori straini(uni chiar indoielnici ca valoare) din bani PUBLICI si sa nu dam incredere jucatorilor tineri romani?oricum pare ca ne facme de ras peste tot asa ca unde e diferenta
Waw... Chiar asa ???... Probleme Mari... NIMENI nu stie ce are de facut de la Dedu la antrenorul "strain" si pina la ultima jucatoare... Se depinde PREA MULT de Cristina Neagu care A TERMINAT-O cu hanbalul de mare performanta... Uitati-va in alta parte pentru ca aceasta echipa va fi ULTIMA IN GRUPA fara nici o victorie !!!... Sper ca si-au rezervat biletele de-ntoarcere DIN TIMP... DEZASTRU TOTAL... SFIRSITUL acestei generatii incepuse la europenele de acum 2 ani... Acum "totul e rezolvat"...
deci sa intlegem ca militianu e de vina c-a prins hotul la furat nu?pai cine le-a pus sa-si bage in vena???
Din meciurile pe care le-am vazut azi a reisit f clar ca Nationala Romaniei de handbal f e CEA MAI SLABA din turneu!Selectie gresita ,probleme mari in aparare ,in atac ce sa mai vorbim ...ZERO! In campionatul tarii sunt multe jucatoare starine si joaca putin jucatoarele romance si asta s-a vazut cat se poate de clar azi! Haideti acasa fetelor pt ca nu aveti ce acuta in Japonia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.