Comentarii (7)
maxp
maxp  •  12 Iulie 2018, 17:07
Postat de Petre Stoian pe 12 Iulie 2018, 16:29

Chestia cu valoarea mare a jucatoarelor maghiare nu e reala; Valoric am fost peste ele la linia de 9 metri,la portar in prima repriza chiar si la extreme si pivot; Unguroaicele au inscris doar vreo 4-5 goluri de la 9 metri cu mult noroc; faptul ca nu s-au mai repliat jucatoarele noatre in repriza a doua iar extremele au iesit din joc le-a facut pe unguroaice sa inscrie vreo 10 goluri fara efort; era un joc de cistigat

El cred ca s-a referit la experienta anterioara a jucatoarelor maghiare, nu la meciul in sine. Si inclin sa-i dau dreptate, desi nu sunt foarte informat. Adica nu stiu cat joaca maghiarele la ele in campionat, dar stiu ca ale noastre nu prea joaca.

844831225687843
Petre Stoian  •  12 Iulie 2018, 16:29

adicn
adicn  •  12 Iulie 2018, 08:59
Postat de alenb pe 11 Iulie 2018, 21:55

Ridicol personaj, de parca tabele nu era stricata pt ambele echipe, aveau unguroaicele tabela lor personala.

Era stricată, dar are total alt impact asupra echipelor. Una vede că are avantaj, zice hai că putem, cealaltă vede că e condusă, scorul văzut pe tabelă le poate face să dezarmeze. Nu cred că zice greșit ce zice...altfel, da, după cum spune cineva mai sus, omul e cam depășit de vremuri.