Alte știri din fotbal
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
0
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
1
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
6
„Lui Mircea Lucescu să îi vină mintea la cap și să se potolească!”
0
Știri din fotbal internațional
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin, după demiterea lui Igor Tudor
0
Răsturnare! CAF cedează în scandalul de la Cupa Africii pe Națiuni
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Nr de goluri luat tine de ritmul de joc. Tine în mingea în atac pana în preoasiv la toate atacurile și vei lua puține goluri. Nu te ajuta la nimic. Teoretic și Norvegia încasează mai mult ca alte echipe, de Olanda nu mai vorbesc, dar au foarte multe atacuri rapide, pe care le și fructifica. Calitatea defensivei în handbal nu tine de nr de goluri primit, acolo contează ritmul de joc, maniera de arbitraj etc.
:))))) Bai, voi la ce competiție din ce sport va uitați?!
Da? Mi le enumeri te rog?! Ca restul Europei zice ca asta e clar printre cele mai bune, inclusiv la acest European.
Da, or fi, insa la alte echipe. Pentru Romania este inca cea mai buna. Dupa ce nu va mai juca, nu stiu daca mai trecem de grupe.
aceasta ,, cea mai buna handbalista a lumii '' a uitat ca acum 2 ani a facut o pauza.... ca era obosita ....si si-a lasat colegele sa joace singure . ACUM ERA MOMENTUL SA ARATE CA E MAI BUNA CA ALTELE. DAR ...DIN PACATE SUNT CEL PUTIN 10(ZECE) HANDBALISTE MAI BUNE CA EA ORICAND LA ACEST C.E. ... ASA CA ... MUCLES !
Neagule, mai bine ai tăcea din gură,ai fost cea mai slabă jucătoare din teren, ai ratat din toate pozițiile!
La cat handbal vad ca stii, te intreb: Muntenegru are fata de semifinale? Ti-a placut meciul Spania- Germania? (mai ales finalul)
A fost jaf pe fata, cu intentie, nici vorba de "depasite" de miza jocului.
Roamnia a jucat fantastic azi. Arbitrajul a fost incredibil pe faza . Eu zica sa ne bucuram de asa nationala . Meciurile cu Olanda Spania si cel de astazi au fost fantastice. Nu stiu daca ajungeam in semifinale dar meritam un meci cu mza maine. Cel putin prima repriza de azi a fost cea mai buna cum de mult nu am mai vazut. Sa speram ca Neagu va ramane la nationala si vom avea un mondial exceptional pentru ca echipa de top avem .
Nu cred ca ai habar de acest sport. Ca sa nu zic de palmaresul celor de la Muntenegru? Nu cred. Te gasesti sa vb aiurea in gard, precum fasaitii din peluzele stadioanelor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.