Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, detalii noi de la FCSB: „El își dorește să vină. Ar fi cea mai mare lovitură”
0
Gata, Alexandru Pantea a plecat de la FCSB! » Destinație neașteptată
0
Vor să se bată la titlu în Superliga cu Andrei Ivan: 12.000 de euro pe lună, contract pe 3 ani
7
De ziua Rapidului, „Bocciu” a dus Peluza Nord la ștrand. Mesajul afișat înaintea plonjonului colectiv în apă
4
Știri din fotbal internațional
Cum a fost posibil?! Decizie scandaloasă a arbitrei Tori Penso la Ecuador - Germania! Specialistul în arbitraj a dat un verdict fără echivoc
0
S-au luat la bătaie înainte de Ecuador – Germania: haos în centrul New York-ului!
0
Ecuador - Germania și Curacao - Coasta de Fildeș » Clasamentul în timp real al grupei E
4
Golgheterul Euro 2020 s-a retras, după eliminarea de la Mondial
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
8
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
si ca o....surpriza ,nu a prins echipa ideala la ultimul european
totul e simplu..gaseste o echipa ce ii ofera mai mult o sa plece(pb ca nu prea transfera nimeni pt 1 an..si peste doi nu prea mai e rentabil)sau semneaza aici(dupa negocieri contractul o sa fie..la mijloc)acum ramane de stabilit daca merita sau nu(gorbicz oare merita 180mii pe an....sau poate e prea putin,deci la gyor nu o sa mearga)pt ca e vb de un joc de echipa(pe intermediar se apara destul de slab)iar ca cea mai buna din...lume(europa)se bazeaza pe voturi(olanda nu are nici o jucatoare si e intre primele echipe la cam toate competitiile,pe cand noi ne multumim cu promisiuni)deci cine cere nu piere....
Oare ce anume ar putea convinge o fetita sa faca handbal, daca nu performanta reala, sa poata vedea pe bune o echipa care se bate in fiecare an la varf in Europa, sa vada asta la o sala din Bucuresti, saptamana de saptama ... jucatoare venite de aiurea ?! Serios ..." Cea mai buna hadbalista" din lume pentru tine e zero pentru ca tu habar nu ai ce inseamna handbal? .... Problemea nu e la tine, Oane Petre. Oameni din astia, care se 'pricep' la toate, de la sport la politica, de la mancare la masini ... Problema e la Firea, de ce isi da ea cu parerea despre cat trebuie sa castige 'cea mai buna handbalista din lume'. Oare nu trebuia sa fie altcineva care sa fie in tema ... Era mult mai fain sa zica asta in fata suporterilor, iubitorilor de sport ..., eventul la sfarsitul unui meci de handbal ...
"Obtiunea" ta nr. 1 trebuie sa fie școala, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
100% corect!
Ce este CSM? O porcarie, un capriciu al primarului. Primaria sa construiasca baze sportive moderne si sa nu mai cheltuie bani cu antrenori si jucatoare venite de aiurea. Sunt banii bucurestenilor si trebuie sa se intoarca la ei. Nu ne ajuta cu nimic faptul ca avem CSM dar copii, nepotii nostri nu au unde face sport. Ba dimpotriva! Creati conditii copiilor si vom avea sportivi de performanta si un CSM de care sa ne mandrim. Madam Firea a ajuns un fel de Becali care, deocamdata, doar cumpara.
Daca hotii din psd fura mai putin raman bani pentru o sportiva de exceptie asa cum este Neagru
De parca ai vedea tu vreun ban din aceia care merg la sport daca nu ar mai fi sustinut.
Pai ori esti Santa, ori esti Vasile sau poate esti hermafrodit. In alta ordine de idei, lasa naibii comentarile si revizuieste-ti lacunele. In 5 cuvinte ai 3 greseli "obtiunea indifernt care va fi aceasta. Idea"
Intr-adevar, de unde iau angajatorii bani nu-i treaba sportivilor, dar este treaba noastra a contribuabililor care platim taxe pentru servicii publice nu pentru sport profesionist, care sport profesionist ar trebui sa functioneze ca afacere privata sau macar doar cu un sprijin decent al statutului (infrastructura, finantare juniori, premieri pentru performante deosebite) in nici un caz cu plata salariilor de catre Primarie. Nu mai fa pe prostul, daca Neagu este angajata la CSM iar CSM este finantat de Primarie inseamna ca neagu este paltita de Primarie. Da nici Chiajna nici Voluntari, nici Rapid nici Steaua nu sunt in regula, mai ales primele 2 care sunt sigur profesioniste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.