Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
2
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
9
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Fabrizio Romano a anunțat: PSG dă lovitura după Mondial » Francezul revine acasă pentru doar 10 milioane de euro
0
Chiar în ziua primei semifinale de la CM 2026, cea mai importantă publicație din Argentina a scris despre meciul României de la Mondial
0
Horațiu Moldovan a fost prezentat la noua echipă: „Bine ai venit în Orașul Sfânt!”
0
Balogun rupe tăcerea, după scandalul de la Mondial și intervenția lui Donald Trump: „Am realizat asta, era prea mult zgomot”
1
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Vizionare placuta maine seara !
Ai transpirat.
Nu poti compara pe Metz cu CSM, oricat ai vrea tu ca CSM se piarda. Este o diferenta uriasa intre cele doua echipe, chiar si fara Neagu sau alta vedeta.
Mai oameni buni, ce are a face "traditia" cu jocul lamentabil al jucatoarelor de la CSM Bucuresti practicat sub comanda acestui antrenor de sorginte sarba? Chiar va imbatati cu apa rece?
@blackseacoast și mulți alții ca tine...salivați după vedete străine venite la noi în țară, unii nu dezinteresat dar sunt convins că obiectul adorației voastre, odată ajunse în locuri unde sunt plătite bine, fac copii sau își fac viața se gândesc la voi și la urmele posterelor cu inimioare!.
Ulciorul nu merge de multe ori la apa ! zice o vorba batraneasca... Cine-si face iluzii ca istoria se va repeta in favoarea actualei umbre a glorioasei CSM de nu demult,bineinteles ca va trai o adevarata dezamagire. Sper ca dupa aceasta dubla cu Metz sa se intample mult asteptatele demiteri in linia impostorilor manageri,acolo e buba cea dureroasa si urat mirositoare. Eu unul n-am nici o indoiala ca Metz va matura realmente cu impostura,nesimtirea si diletantismul actual de la CSM. Si n-am nici o descendenta Omidiana. Dar e evident ca aici s-a ajuns. Si nu din vina iubitorilor CSM ! Anyway,Bella Gullden is the CSM queen ! Forever !
Inca un articol penibil scris doar sa umple situl. Uneori am impresia ca articolele vin direct de la CSM voi doar publicati mai putin greselile gramaticale si de exprimare acelea sunt cu siguranta ale asa zisilor jurnalisti de ocazie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.