Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, jurnalist de Mondial! Ce face ex-dinamovistul în așteptarea noului club
0
Antrenorul român așteaptă telefonul din Superliga: „Vreau să revin, bineînțeles”
0
Albert Stahl a revenit în Superliga: prezentat oficial
0
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
0
Știri din fotbal internațional
Marketing genial la Mondial! » Detaliul strategic prins de camerele de televiziune la arbitrii de rezervă
0
Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”
0
Când și unde se joacă cele două meciuri dintre U Cluj și Dinamo Kiev, în Europa League
0
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
hai ca esti varza! habar n-ai de nimic dar te bagi in seama.
Cristina, atata timp cat noi, BUCURESTENII PLATITORI DE TAXE, suntem "FINANTATORII" echipei la care joci, avem dreptul si la opinii, indiferent care sunt acestea. Ai avut curajul sa-i critici pe cei care-ti plateau salariul si la celelalte echipe unde ai jucat ? sau asa ceva "se intampla doar in ROMANIA" ?
Cristinico, pentru banii pe care ii iei... ciocu mic!
:))))))))))
Lasă, tovarăși, că mai știu eu pe unii care dintr-o "anumită" înmormântare au făcut...nuntă !
Ma anunti si pe mine de cand putem incepe a pupa icoanele cu CRISTINA NEAGU?
Buna seara. Avem atat de multi romani valorosi ca sa ne batem joc de sportivii care muncind non stop reusesc sa ajunga in varful ierarhiei internationale? Sa fii 3 ani numarul 1 mondial, nu credeti ca merita pretuit ? Intr-un sport de echipa, in care are un anumit rol il are si forma fizica de moment, ca sa nu mai vorbim de psihic, nu poti da cu parul intr-o jucatoare care ne-a facut mandrii ca suntem romani de atatea ori! Ma bucur ca cea mai buna jucatoare a lumii joaca pentru o echipa din tara ei, ma bucura ca PMB o pretuieste si ii ofera un salariu motivant, in sfarsit vedem ca am inceput sa ne pretuim valorile si nu ne mai e indiferent daca emigreaza sa munceasca pentru altii. Bravo Cristina, Bravo CSM! Ne mandrim cu voi ca sunteti ale noastre si stim ca ne veti mai bucura multi ani de acum incolo! Imi pare rau ca nu sunt mai multi oameni de bun simt care sa-si exprime public aprecierile, sportivii si artistii nu au nevoie doar de salariu, ci si de pretuirea noastra, spusa cu voce tare! Avem nevoie de valori si de exemple, Cristina Neagu si Simona Halep ar merita cu mult mai mult decat sa le disecam greselile si sa le minimalizam reusitele. Va felicitam si va iubim! Suporterii vostri anonimi, majoritatea muta a Romaniei
DACA NE GINDIM LA CITE SPORTURI SINTEM MACAR PE LOCUL 3, ATUNCI TOTUSI ESTE O PERFORMANTA.
Castiga pe munca ei . Nu prea cred ca aveti habar , domnule , cu ce se mananca sportul de performanta si cata munca este in spatele banilor atat de invidiati de catre noi , muritorii de rand ... Si nu se poate CASTIGA non-stop ...au si adversarele tot doua maini si doua picioare ... Bronzul are si el stralucirea lui ...
Hello,Cristina ....trezestete...nu crezi ca bați campii aiurea....nu uita ca ai un salariu de 300.000 euro plătiți de primarul general al capitalei Gabriela Firea din bugetul public ...din banii romanilor... Nici o jucatoare de la campioana europei Ghyor nu primeste salariul tău...ai gasit fraieri la bucurești...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.