Adrian Popescu  •  19 Februarie 2021, 17:44

Republica rosie Oltenia la găleată!

ceaiuri
ceaiuri  •  19 Februarie 2021, 08:36

meci slabut,victorie decisa de valoarea portarilor(Grubisici a fost peste..toate)Pera ff slab,multe decizii de neinteles(sa bagi 2 jucatoare ce nu au mai jucat de ceva timp...)multe jucatoare iesite din forma,daca doresc sa miste ceva...pot aduce un nou antrenor

huhurez
huhurez  •  19 Februarie 2021, 07:32
Postat de maryan_ro83 pe 18 Februarie 2021, 22:43

Ifrim - Ilisei.. doua nume de tinut minte.. 8 aruncari de la 7m pentru Valcea, 0 pentru CSM.. 5 eliminari 2 minute pentru CSM

pai d-asta i-au si delegat

maryan_ro83
maryan_ro83  •  18 Februarie 2021, 22:43

1735457746481229
Alexandru Nica  •  18 Februarie 2021, 22:12

Cred că Vâlcea ar trebui să treacă la următorul nivel de antrenor, mi se pare că fetele nu-l ascultă, ba chiar străinele mustăcesc la indicațiile lui Pera. Vâlcea are lot mai bun ca CSM, dar are un antrenor cu limite...

128281891240265
Michael Michael  •  18 Februarie 2021, 21:01

***????????????????

maryan_ro83
maryan_ro83  •  18 Februarie 2021, 20:41

despre strengarii Ifrim si Ilisei din Neamt, arbitrii acestei intalniri nu mai vorbim.. faulturi in atac CSM, 7m + eliminare CSm ca la fiecare faza can Valcea nu reusea sa construiasca ceva.. faulturi pe la 12 metri de poarta soldate cu 7m + eliminare.. e bine ca au limitat scorul la 22-27..

maryan_ro83
maryan_ro83  •  18 Februarie 2021, 20:39

Unde e Ursescu? Unde a fost Valcea astazi? Sa ne imaginam un meci cu Cvijic, Omoregie, Barbosa, Dedu.. Ce gasca s-a creat in Romania de sustinere a astfel de echipe.. comentatorul ala de la TVR isi primeste banii degeaba.. el in minutul 58 al partidei, avea CSM 4 goluri avans si el spunea "sa nu anticipam, sa nu anticipam" :))))