Alte știri din fotbal
Filipe Coelho are un singur gând înainte de a patra „ciocnire” cu CFR Cluj: „Asta este abordarea noastră”
0
„Nu am trădat pe nimeni în viața mea” » Mihai Stoichiță nu vrea să plece de la FRF, dar confirmă că e dorit de mai multe cluburi din Superligă: „Nu mă ascund”
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Ultimele informații de la Universitar
24
Decizia Comisiei Tehnice FRF: „Sunt DOUĂ nume principale pentru postul de selecționer al României” + Alți 5 antrenori pe o listă B
16
Știri din fotbal internațional
Bastoni, sub presiune după prestația din meciul cu Bosnia » Sfătuit să plece din Italia pentru propria sa siguranță
0
Cu el vrea AS Roma să îl înlocuiască pe Paulo Dybala » Are 20 de goluri în acest sezon și este golgheter în campionat
0
Se intensifică războiul psihologic pe axa Madrid - Munchen: „Eu i-am zis. Momentan suntem prieteni, dar, dacă trebuie, te omor”
0
Starul lui AC Milan este în pericol să rateze derby-ul
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Primarul din Paris, salariu de 10.000 de euro pe lună. Cât câștigă Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
La momentul actual si la cum arata Krim, Rapidul se fereste sa nu mai piarda un meci la scor si cam atat. Neagu are deplasare acasa, in locul unde e mult mai respectata decat in Romania.
Cand ii apuca, ii apuca. Nu conteaza nici realitatea, nici nimic altceva. In Romania, daca cineva face performanta, e vizat. Nu mai conteaza altceva, sa cada. De ce sa faca aia performanta? Bine, aici e subiect mediatic. Nu ii intereseaza pe ei, au vazut ca se leaga multi de subiect si isi pot face rating pe seama lui. Ei, probabil ca vom vedea la un moment dat echipa desfiintata. Hai sa vedem ce mare beneficiu va fi? Fara o echipa in liga campionilor, cu siguranta nu cu mari modificari pozitive pentru bucuresteni, care au impresia ca se vor transforma daca nu vor mai cotiza ei cu suma aia de 0,1 bani anual pentru CSM Bucuresti. Aia care de fapt dau mai multi bani postului Digi decat CSM-ului, uitandu-se la meciurile lor. Nimeni nu se leaga, de pilda, de Dinamo. Care din cate stiu tot din bani publici fac tot, ca nu stiu sa aibe ei nu stiu ce sponsor. Le-au casunat pe astia. Da' nu-i nimic, ca ii desfiinteaza pe astia si trec si la ei. Va fi frumos sportul fara performante, chit ca in rest nu se schimba nimic. Ca nu de-aia sunt masuri de austeritate, ca ce sa vezi, baga aia 2 milioane in echipa. Cand ii aud pe astia, ca nu sunt spitale... bai, nu faci 3 saloane din banii aia, nu de-aia nu sunt spitale. Din contra, unde este sport, este si educatie, este si sanatate... unde nu e una, lipsesc cam toate. Si cand in sfarsit se mai face cate ceva, repede, anchetele, din ce bani etc. De-aia nu e nimic, ca toata lumea comenteaza pe ce face altul. Frumoasa Romania.
Iarăși vedem un material al domnului cu carte de muncă la DIGI și colaborator la GSP, domnul Prună, pupilul domnului Naum. Domnule tot scrieți de de bugetul de la echipa de handbal feminin a CSM de 3, 5 milioane de euro dar omiteți că Nicușor Dan, ăl de este primarul general a spus de mai multe ori că este vorba de 2, 8 milioane de euro din care se scad sponsorizări de 600.000 de euro. Domnule Prună cine v-a recomandat la domnul Tolontan? Mai știți întâlnirea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.