Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa 23 » Bară înainte de pauză
9
Bergodi, despre lupta pentru play-off: „Prea sus”
0
Constanța își așteaptă noul stadion: „În alte orașe s-au mișcat mai repede”
0
A marcat după 11 luni în U Cluj - Unirea Slobozia și a anunțat obiectivul „șepcilor roșii”: „Doresc să ajut”
0
Știri din fotbal internațional
PSV - NAC Breda, meci aparent facil pentru Dennis Man și liderul din Olanda: românul este titular
0
Și o rundă de box durează mai mult! Cât a jucat Radu Drăgușin în Burnley - Tottenham
0
Victorie seacă pentru Manchester City în fața codașei din Premier League: Erling Haaland a intrat abia în minutul 74
0
Bournemouth - Liverpool » Scor-surpriză pe Vitality: gol chiar înainte de pauză
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care adolescenții din Timiș l-ar fi ucis pe Mario. Crima ar ...
Libertatea
Acum se intelege clar, orgoliu prostesc, manareli de doi lei. Eu stiam ca in handbal sunt oameni diferiti, m-am inselat. Expresii ca "patriotism" , "mandrie de a juca sub tricolor" au devenit puerile si pentru handbal. Pacat.
Pai nu s-a hotarat ca antrenorul nationalei sa nu mai fie si la club? Sau este valabil doar la fete??? Io cred ca jucatorilor de la HCM li s-a urcat la cap statutul de "vedete", exact ca si "galacticelor" de la Oltchim. Nici pe departe nu sunt asa de grozavi cum se cred, si in plus se vede ca sunt si fara de caracter si indolenti. Unde s-a mai pomenit sa refuzi sa joci pt. nationala daca antrenorul nu face ce spui tu? Tu esti antrenorul, sau cine???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.