Alte știri din fotbal
Nicolae Negrilă își pune bazele într-un om-cheie de la Universitatea Craiova: „A avut mână bună”
0
TAS a luat prima decizie în procesul Răzvan Burleanu - Ilie Drăgan
0
Ionuț Șerban, revenire miraculoasă după lupta cu o boală teribilă a sângelui: „N-am mai jucat de doi ani, dar fotbalul nu se uită!” » Cum a depășit problemele
1
Farul Constanța transferă un jucător cu 20 de meciuri în Ligue 1: ultima dată a jucat în Rusia
0
Știri din fotbal internațional
Moment viral după Brazilia - Norvegia » Cum l-a surprins Prințesa Ingrid Alexandra pe Haaland în vestiar
0
PSG pregătește un nou transfer de top! Campioana Franței s-a înțeles cu internaționalul francez
0
Bayern a făcut anunțul despre Jamal Musiala! Decizia luată imediat după revenirea de la Cupa Mondială
0
Florin Bratu a fost prezentat oficial! » „Cu o carieră bogată de jucător şi antrenor...”
1
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
1
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
O mamă și-a bătut și tras de păr fiica, în plină stradă, sub privirele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Ce le-a transmis ministrul Educației absolvenților de liceu care nu reușesc ...
Libertatea
meci bun impotriva unei echipe de top...nationala Norvegiei,cu putina atentie in atac(aruncari riscante)si repliere pe faza a 2a(multe goluri primite)surpriza era...normala
Meciul l-a mâncat exact duduia aia din poză : Lorena. A pierdut 2 atacuri succesive, unul singur cu portarul și în plus la faza din apărare se uita după sateliți când neatentă fiind a marcat adversara din fața ei în prepasiv fiind. Este o jucătoare submediocră.
Ce auzite ma? Ca rapidul toaca banii publici de la minister?
Ce prostii a scris omul in comentariu?
Ai vazut meciul de ieri? Rapidul a fost avantajata clar de arbitri, de la permiterea unui joc la rupere al rapidistelor, saracele doar asta stiu cand vad ca sunt depasite valoric (se intampla cam des in ultimul timp) si prin cateva "ciupiri" ale celor doi sarbi, daca te referi la rosul la Kassoma, a fost clar de eliminare, a lovit-o pe Mork peste fata, dar asa joci cand esti tinut in brate de arbitri tot timpul....
Astea nu s comentarii la subiect, rafuieli personale, nu stiu ce le publicati
Sigur, fix dintre aia sunt. Intelegi tu mai multe din sportul asta, ca multi altii care comentati. Tu ai fi Pruna, te mirai ca nu-l folosesc danezii pe Hansen cand luase rosu cu Egiptul si nu stiai ca dupa prima repriza de prelungiri nu e gata meciul.
Prostule, du-te să-ți dea nentu Gigi o pătură că vine iarna in două luni și o să-ți fie frig ***. Nu mai vorbi de lucruri din auzite nărodule, ești incapabil să pricepi lucrurile importante, pur și simplu îți lipsește discernământul. Ai îmbătrânit degeaba, și îmi pare rău să o spun. În loc să postezi tâmpenii mai bine ți-ai schimba proteza, îți ajută să digeri mai ușor faptul că Rapid e în liga Ii și concurează contra clonei urâtă de toată țara, fcsb. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sigur tu esti din aia din polivalenta care injurau arbitrii ca nu fluiera hent :))))
Asumati-va mă bugetofagilor, asumati-va. Nu face pe prostul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.