Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Astia sunt din categoria prietenilor lui "catalynn", aia de la "Sud". Ei asa concep sportul: cu pumni, picioare, bate, cutite, batut ca la fasole femei si copii si pe oricine nu le intoneaza incantatiile abjecte si razboinice. Astia sunt sustinatorii lui CSA Talpan si "vitejii" de la PCH. Pe scurt, niste derbedei ce n-au nicio legatura cu sportul! Evident, jandarmeria NU le va face nicio problema; desi dau cu gaze in ei si-i ciomagesc pe capete la meciuri, le da drumul pentru ca are nevoie de ei: sa sparga si sa denatureze un miting, sa compromita o manifestatie civica pasnica... chestii d-astea! Pentru partidul-stat ce a subjugat intreaga tara, aka ciuma rosie, astia sunt folositi ca hoarda de manevra pentru contramanifestatiile de strada. In schimb, le face din pix echipe de fotbal, pe placul mintilor lor infierbantate, ca sa-i tina in lesa si sa-i foloseasca pentru represalii impotriva societatii civile, pe buna dreptate revoltata impotriva abuzurilor de drept si de fapt ale unui stat decrepit si murdar. Evident, in afara de cateva bate pe spinare, o doza de gaze lacrimogene si o noapte petrecuta la beci la sectie, toti tristii astia nu vor pati nimic altceva. Statul ciuma rosie are nevoie de ei... se bazeaza pe ei pentru a-si conserva puterea... Asta este!!!
De ce nu au fost pedepsiti acesti infractori ? Aha, vor fi folositi ca tapi ispasitori la mitigurilor anti-psd ! Halal justitie in romania...
1.Asta se intampla cand joaca doua echipe de trista amintire, a armatei si a militiei, inventate de ocupantul sovietic si pastrate cu inconstienta si la 30 de ani de la revolutie!!! Nu mai exista tari membre UE in care sa se mai fi mentinut amestecul armatei si politiei in sportul profesionist! Din nou doar Romania!!! 2.Inca o confirmare a faptului ca partenerii strategici ai armatei romane, suporterii CSA-Cazarma Stalinista a Armatei, sunt violenti si antisociali, avand ca scop precis folosirea muschilor si a ghioagelor si distrugerea spectacolelor sportive la care participa. Asa cum au facut pe Arena Nationala (cu femei, copii si batrani victime) au facut si acum la Focsani. La fel ca in toate tarile UE si in Romania huliganii ar trebui interzisi pe stadioane si in sali, tinuti departe de evenimentele sportive, pentru ca au dovedit ca sunt simple brute violente care vor sa se dea in spectacol nu sa asiste si sa contribuie la spectacolul sportiv. Din pacate MApN tolereaza de prea mult timp comportamentul antisocial al acestor huligani, grupati pe langa echipele CSA!!!!
Indivizii din galerii sunt mercenari închiriați de partide sau de SRI atunci când au nevoie de diversiuni. Nu le va face nimic, nimeni, niciodată.
Motivul pentru care n-au fost încă amendați este ca si unii si altii sunt ghidonati de sefii lor de la PSD, care atunci cand au nevoie ii cheama sa sparga mitigurile anti PSD. Niste huligani cu creierele cat o nuca care buni doar pt. astfel de lucruri murdare!
Deci nu se va întâmpla nimic! Aceste interdicții sunt doar de formă, nimeni nu verifică identitatea celui care intră în sală sau pe stadion. A și fost un caz cu unul din liderii galeriei dinamoviste, fotografiat de presă la un meci deși avea Interdicție, dar în ciuda mediatizării situației, nimic nu s-a întâmplat, iar el e prezent la meciuri în continuare. De vină e volumul acela imens de muncă și faptul că nu stăm naibii liniștiți acasă, vrem meciuri pe stadioane, proteste, târguri de Crăciun și alte prostii, la care Jandarmeria trebuie să asigure efective de pază.
Atunci cind opozitzia protesteaza impotriva ciuma rosie, fortza de shoc a celor de la putere, este folosita pt diversiuni. Ataca jandarmii-chipurile-pt ca acestia sa aiba motiv pt a macelari demonstranztii pashnici:femei, barbatzi, batrini, copii. In meciuri de handbal, fotbal, etc se antreneaza, pt a fi in forma, atunci cind se apeleaza la dinsii. Acestia sint trupetzii, de la militzie si armata. Vajnicii aparatori ai PSD.
pai iți dai seama ca rămâne făcătura fără "adevărați suporteri", dacă-i mai ascunde și pe aia 19 ramași?
Arestati, inchisi si interzisi! Asta este solutia!!!
Banati ma prostul asta, chiar trebuie sa-i citim elucubratiile? Un minim de decenta pastrati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.