Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
stii pe cineva in romania care sa-si fi dat demisia dupa o gafa de anvergura asta?eu nu cunosc)))tin astia de scaun pana in panzele albe,dna sau diicot ii mai poate da din scaune jos atat.Marea problema nu sunt ei ca persoane ci cateii care-s pe langa ei si se gudura la orice,aia isi incaseaza salariile tocmai ptr asta.Toata lumea bate-n dedu,dar ceilalti 8 care au votat o lege asa absurda cine-s???de ce oare sa votezi un non sens?
Dedule mai ai un singur lucru de facut DEMISIA !!
F. greu, imposibil, ca pe un articol despre sinistrele cazemate sportive sovietoide CSA si Dinamo sa nu apara si catalynn, plantonul ridicol, pus de UM Ghencea sa apere, pe net, onoarea nepatata a Cazarmii Staliniste a Armatei, pe scurt CSA!
Locuitor de frunte, fiu de nadejde al Absurdistanului! Dupa mintea lui mult prea lenta, cei care contesta existenta bastioanelor stalinismului in sport UM Dinamo si UM CSA (care au fost pastrate doar in Romania, in UE) sunt anacronici!!! Iar cei care aplauda aberatiile sportive militarizate sunt progresistii, liber schimbistii!!! Bravo! Logica de fier! evident ruginit, ramas de la gradele comisarilor sovietici care au infiintat oribilitatile CSA si Dinamo!
Poate în accidentul cu motocicleta i s-o fi vătămat ***, refuzând să i se mai ***. Iar un om cu astfel de frustrări poate deveni răzbunător pe tot ce prinde!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mi-e greu sa vad atata dezechilibru in gandire, nene. O fi Absurdistan, insa mai lasa-ma cu judecati invechite. Ideea este alta, nu de armata, securitate, masoni sau cei care considera ca Terra este plata. Esti total anacronic, amice!!
Cum se face ca de fiecare data când in România merge bine ceva apare câte un Dedu!?
Dar daca ar plati recruti din Luxemburg si Malta ar fi OK, nu? Nu stiu cat de civil esti, dar mintea iti pute a obiala.
Romania devine indiscutabil un Absurdistan! Ridicol ca intr-o tara UE, in 2020, sa mai existe cluburi militare, de rit stalinist, in sportul profesionist (Romania unica tara in care mai exista relicvele toxice Dinamo si CSA). Penibil ca ministerul de interne al unei tari NATO sa plateasca din bani publici recruti iranieni care sa joace la echipa de handbal a cazarmii bolsevice UM Dinamo!!! Romania trebuie sa procedeze ca toate statele UE si sa desfiinteze imediat aberatiile sportive militarizate Dinamo si CSA!
Just.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.