Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Accidentat la Mondial, jucătorul Spaniei dă vina pe adversar: „A făcut-o din frustrare”
0
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » Naționala lui Tuchel se descătușează
0
Zlatan Ibrahimovic, după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Adevărat, nu cunoşti prea bine regulamentul. Meciul asta nu a fost pierdut pe mâna arbitrilor, La acele lovituri de la 7 m s-au făcut grave greşeli de apărare. Cum am văzut en, nici unul nu era dat gratis. Cu căderea psihică (şi fiyică de altfel) de acord. Dar mi se pare că s-a produs mai înainte, iar acele faulturi de 7 m erau deja urmările.
nu-i normal sa antrenezi prin corespondentza ! trebuie sa stea mai mult cu echipa ! nu-i suficient doua "seminarii"la sfarsit de saptamana .....=afacere romaneasca !
Anja , anja ce le facusi fetelor??? le iubisi prea tare :))) Oare Neagu e acu' iubita lu' Anja?
Pacat ...
Ce rau imi pare ca am avut 6 diferenta si au cazut psihic cand arbitrii au dat 5 lov 7m sucesiv iar apoi late 2 le-au impins de la spate...nu cunosc bine regulamentul dar mi s-au parut exagenerate acele decizii si la faze asemanatoare doar 9m pt ale noastre.Hai Valcea in retur o sa castige la 7-10 deferenta
daca nici asta nu stie handbal si tactici de joc inseamna ca s a intors lumea pe dos....ca jucatoare e considerata printre cele mai bune din istorie ...are 3 champions league cu slagelse ..campionatu...cand a antrenat serbia a dus o la europene si a eliminat chiar romania la baraj..si voi ziceti ca sunt mai buni aia de au antrenat oltchimu in trecut?candnera kovacs toti ca nu e bun..de voina la fel...cine ati vrea voi sa antreneze nu stiu..plus ca e d abia de 2 saptamani la oltchim
visezi frumos la finala mai frate
@ racheta147 exact ce sa faca??? saraca mai ales ca din 10 zile a stat doar 3-4 linga echipa.chiar trebuie platita cum a zis Roibu "in avans" pe 6 luni si ea sa fie mai preocupata de scoala ei de handbal decit de Oltchim??? 20000 euro pe luna astia sunt bani aruncati pe geam sa fim seriosi .daca continua in ritmul asta a venit aluat banii si a plecat..
Mai păstraţi-vă toate "gratulaţiile" astea şi pentru după finala Ligii Campionilor! Toţi sunteţi mari specialişti şi fini comentatori! Vă lipseşte doar echilibrul şi discernământul! Nimeni nu-i perfect şi astfel de blocaje se pot întâmpla oricând, oricui! Voi păstra toate aceste "lături" ale voastre şi vă voi confrunta cu ele la finală! Să vă văd atunci pe unde şi cum dregeţi busuiocul!
waw..ce de povesti(multi au citit carti sf si incep sa..posteze)deci nu e o..intamplare cand creanga povestea despre drobul de sare,incercati sa mutati drobul si maine ve-ti scrie altceva
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.